jeśli kreatynę będę przyjmował po śniadaniu i w DT dodatkowo po treningu. to czy jeśli w DNT mam na śniadanie jajka smażone to lepiej kreatyny nie brać i wziąć np. po drugim posiłku (z węglami) ?
podsumowując kreatynę brać po posiłkach białkowo-węglowych tak?
podsumowując kreatynę brać po posiłkach białkowo-węglowych tak?
Krzysztof Piekarz