SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Posiłki a kreatyna + treningi.

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1924

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 67 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 263
Słuchajcie, mam taki problem.
Zacząłem brac kreatyne i postanowilem ją tak dawkowac w dni treningowe:

4g przed i 4g po.

A moje pytanie brzmi tak:

Jak mają sie posiłki co do tego dawkowania?? Zawsze cwicze wieczorami i najbardziej odpowiada mi po kolacji, czy mógł robić tak:
o 20.00 obfita akolacja , od razu po niej 4g kreatyny, o 20.30 trening, od razu po treningu 4g kreatyny i jeszcze jakis dodatkowy posiłek mniej obfity posiłek uzupełniający???

Proszę o rade w tym temacie.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 387 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3624
Wiesz nie wiem czy o to ci chodzilo ale jesli chodzi o kreatyne to polecam dawkowac tak

W dni treningowe 3-5g na pusty żołądek odrazu po przebudzeniu. (przed sniadaniem) i do tego bezpośrednio po trenigu 3-5g i dobrze bybyło jakbys jeszcze porcje dextrozy dodał do tej 2 dawki kreatyny :) dextroza jest tanim produktem wiec nie bedzie cie to wiele kosztowac a napewno da efekt:) W dni nietrenigowe ta 2 dawke bierz miedzy posilkami w srodku dnia.

...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 551 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19717
nie słuchaj, dextroza zbedna. Wez sobie 4 na czczo i 4 przed/po treningu, po co walić jedną porcję po drugiej praktycznie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 387 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3624
No z tym ze po co walic jedno po drugiej zgadzam sie w pelni

Ale dextroza :) czemu zbedna tania a wielu zaleca ja do kreatyny nawet sami producenci ;>

...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 67 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 263
Tyle mitów już chodzi o tym czy na pusty czy jednak przed treningiem ze ja jednak zdecydowalem przed, dlatego ze zostanie ona na maxa wykorzystana a gdy wezme rano to jak wiem zostanie po czesci wydalona.

A jesli rano to musi byc koniecznie te 30min przed sniadaniem czy nie??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 551 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19717
mity , dextroza zbedny cukier ,nie zawsze trzeba sie sugerować tym co jest napisane

moze byc i 10 min przed, nie bój sie nie wydalisz jej

Zmieniony przez - mlodyW w dniu 2008-06-27 21:43:28
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 67 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 263
Mity, w sensie tym czy KREATYUNE na pusty czy przed treningiem ;)

dextrozy nie bede brał ;(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 551 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19717
bierz na pusty nie kombinuj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 67 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 263
czyli na pusty i po treningu, a nietreningowe tylko na pusty??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 67 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 263
Ale wciąż nie widze odpowiedzi na moje pytanie.
Cy moge zjeść obfity posilek po ktorym wziasc porcje kreatyny i za 30 min isc na treniung, moge tak??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 551 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19717
możesz. w nie treningowe na pusty i jak chcesz bierz po obiedzie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Bulk do oceny

Następny temat

Ktorzy spalacz na 1 cykl doradzcie mi pleas

WHEY premium