https://www.sfd.pl/Nogi_u_ektomorfika-t1151040.html
Ogólnie mam wzrost ok. 188 więc faktycznie może te łydki zawsze będą chude.
Mierzyłem teraz i uda mają 52 , a łydka 34 (napięta).
a jakie ćwiczenia polecacie?
mam dwa zaplanowane (na maszynach) - jedno podnoszenie ciężaru siedząc, drugie wspięcia na maszynie stojąc.
Ogólnie mam wzrost ok. 188 więc faktycznie może te łydki zawsze będą chude.
Mierzyłem teraz i uda mają 52 , a łydka 34 (napięta).
a jakie ćwiczenia polecacie?
mam dwa zaplanowane (na maszynach) - jedno podnoszenie ciężaru siedząc, drugie wspięcia na maszynie stojąc.
Krzysztof Piekarz
