SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

FBW i przerwa "SD", co teraz ?

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1242

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 109 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2530
Witam !
Mam w sumie proste pytanie, ale nie moglem znalezc na nie odpowiedzi.
Od ponad roku ćwiczę FBW 3 dni w tygodniu.
Siła szła, masa szła, teraz pojawila sie stagnacja, wiec postanowilem zrobic dwa tygodnie przerwy i dzisiaj wrocic z nowym treningiem.

Pytanie: z jakim obciazeniem wystartowac po takiej przerwie ?

Wszedzie sa artykuly o dlugiej przerwie lub HST, a mi chodzi o "powrot" po 14 dniowej przerwie przy treningu FBW.

Z gory bardzo dziekuje za pomoc !
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 109 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2530
nie chodzi mi o dokladne obciazenie w kg, tylko mniej wiecej jak to powinno wygladac procentowo.
"Wystartuj z 20% mniej niz cwiczyles" powiedzmy.
W HST startuje sie chyba z 50% maxa.
...
Napisał(a)
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7058 Napisanych postów 63261 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 787445
Dwa tygodnie to nie jest jakiś bardzo długi czas ale te 20% ostatnich obciążeń możesz obciąż i będzie w porządku.



Zmieniony przez - rion10 w dniu 2017-05-24 08:07:26
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 109 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2530
Wiem, ze to nie jest dluga przerwa, bo raczej chcialem tutaj zrobic "celowe roztrenowanie", ktore ma pomoc zregenerowac sie miesniom i sprawic zeby troche oslabic ich odpornosc na bodzce. Tak wyczytalem przynajmniej.

Dzieki za Twoja rade.
...
Napisał(a)
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7058 Napisanych postów 63261 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 787445
Od czasu do czasu taka przerwa jest wskazana dla mięśni i także dla układu nerwowego. Więc teraz trzeba działać
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 109 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2530
Bardzo dziekuje za Twoja rade. Od dzisiaj dzialam !
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 109 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2530
a powiedzialbys mi co ze zwiekszaniem obciazenia ?
Wystartuje z -20% kg i co ile zwiekszac obciazenie zeby znowu nie wpasc w stagnacje ?
Co tydzien, czy co trening ?
Chodzi mi o to zeby wrocic z tych -20% do wczesniejszych obciazen i isc dalej, a nie stanac na tym co bylo.
...
Napisał(a)
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7058 Napisanych postów 63261 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 787445
Zależy od planu ale możesz dokładać co trening małe wartości. Tak aby regularnie progresować z obciążeniem
...
Napisał(a)
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17819 Napisanych postów 133470 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1467379
Ja bym dokładał co tydzien, a jak nie dołożysz to moze chociaż jedno powtórzenie więcej.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 109 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2530
chyba zdecyduje się na dokładanie co tydzień...
...
Napisał(a)
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7058 Napisanych postów 63261 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 787445
Ważne żeby ten progres był jak najdłuższy a jak zwolni to wówczas kalibracja diety lub treningu i dalej.
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan do oceny

Następny temat

Początki FBW, rekreacyjnie

electro
Polecane artykuły