SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Jaki spalacz wybrac...

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 839

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 135 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1637
Siemanko,

Na silownie chodze ponad 2 lata, ile moge to szukam w necie, ale w tym temacie wymieklem i licze na pomoc... jestem na redukcji i narazie waga schodzi na 2800 kcal przy wadze 82kg, ale w tamtym roku nabawilem sie kolana skoczka i mimo zabiegow nadal odczuwam dyskomfort przy cardio wiec wiem, ze bede potrzebowal czyms sie wspomoc za kilka tygodni...

Problem polega na tym, ze wiekszosc watkow i opinii o spalaczach jest sprzed kilku lat, a duza czesc spalaczy zmienila sklad o 180 stopni, leca na marce, a sklad jest slaby...

Zwykle pompery mam za soba, aktualnie testuje fury i przy 10g trzepie mnie ostro wiec wiem, ze poszukuje spalacza silniejszego niz np. Machine Man ktory kiedys probowalem bez wiekszych skutkow, micha i cardio bez tego dobrze sie sprawdzalo, ale tez zeby nie wywalalo z butow... Odzywki, ktore zwrocily moja uwage to black bombs, anadrox i lipo6, ale jak mowilem sklad sie zmienil i nie mam pojecia czy np. Blackbombs, ktory obecnie zawiera same ziola jest warty 100zl, lipo6 bez johy to samo... anadrox przy porcjach 8 tabsow to wydatek rzedu 180zl za 30 dni, dlatego prosze o wsparcie
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12579 Napisanych postów 162282 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1243116
witaj, fajnie by bylo jakbys wypelnil ankiete dzilau, to pozowoiloby nam lepiej dobrac srodki.

rozumiem, ze dopiero startujesz z redukcja? ile czasu obecnie juz lecisz na ujemnym bilansie?

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja dla zaawansowanych kontakt
https://www.instagram.com/tomq.bb/ 

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 135 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1637
Na ujembnym 4 tygodnie i planuje za jakies 4 jak zwolni wszystko cos wziac :D zara ta ankiete wrzuce
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 135 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1637
2) wiek 21
3) waga/wzrost 175
4) staż treningowy 2 lata+
5) cel cyklu redukcja
6) stosowane już wcześniej suplementy; bialko, gainery, shock, storm, fury, bcaa, black devil
7) stosowane wcześniej spalacze machine man
8) suplement stosowane przez ostatnie 60 dni wolnych od jak wyzej
9) ilość dni wolnych od kreatyny 30
10) informacje na temat diety (rozklad b/ww/tł na kg masy ciala, zapotrzebowanie kcal i bilans w diecie) 2800 kcal (180/250/85)
11)przewidziane finanse na cykl 200 zl
12) uwagi i sugestie cos mocniejszego niz typowe odzywki, ale bez przesady, kusi mnie sprobowac cos z johimbina


...
Napisał(a)
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12579 Napisanych postów 162282 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1243116
zerknij moze na finaflex PX
https://sklep.sfd.pl/FinaFlex_PX-opis32584.html


Zmieniony przez - TomQ-MAG w dniu 2017-04-26 22:22:33

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja dla zaawansowanych kontakt
https://www.instagram.com/tomq.bb/ 

...
Napisał(a)
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29759 Napisanych postów 27260 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 384639
Zwróciłem uwagę, na makro i kalorie bo mam podobną kalorykę a zupełnie inne makro :) Przy takim makro jak podałeś wychodzi niecałe 2500kcal, także jesteś na dużo mniejszym pułapie kalorycznym niż Ci się wydaje :)
Ja używam Burn4ALL extreme (wcześniej zwykłego B4A i SFD fat burn) i ze wszystkich byłem zadowolony. Animal Cuts miałem półtora opakowanie ale kiepskie działanie a na dodatek mnie uspiało zamiast pobudzać :)
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
A ja zaproponuję produkt mało polecany, miałem okazję ostatnio testować i był mega. FinaFlex PX White 60kaps - wychodzi prawie 2zł za tabsa ale warto, naprawdę nie ma podjazdu do ww.
...
Napisał(a)
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12579 Napisanych postów 162282 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1243116
ja go polecilem wyzej

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja dla zaawansowanych kontakt
https://www.instagram.com/tomq.bb/ 

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

co na bolace i strzykajace stawy i sciegna?

Następny temat

CUTTING EDGE + SCITEC CAFFEINE - DAWKOWANIE + INNE PYTANIE

electro
Polecane artykuły