Mam dowas małe pytanko ,bo znudziło mi się jeść ryż na mleku może macie jakieś ciekawe propozycję odnośnie ryżu z czym jeść jak przyżądzać...Z góry dziękuje za odpowiedż..
byczek
Ilość wyświetleń tematu: 8136
PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!
Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.
Sprawdź
MBlaster
_____________________________________________
*Siemanko, codziennie wsuwam owsianke na sniadanko*
)
, rowniez z kurczakiem z jakims sosem
"Never Give UP"
"After the rain ,comes the sun"
----------------------------- Pozdrawiam ceo
Doradca w dziale "Trening"
Doradca w dziale "Kulinaria"
Pomoz glodnemu dziecku http://www.pajacyk.pl
a tak na powaznie to ryz z serem bialym chudym i jogurtem, ryz z truskawkami i serem chudym i mlekiem, ryz z wolowina w sosie, ryz z kurczakiem, risotto, ryz z ryba, tunczykiem...

Pozdrawiam,
NoRtOn
*F*u*c*k* The Rest,We Are The Best
Nasz sklep
Mega promocja
Podobne tematy
Artykuły