SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

co zrobic by miec ladny brzuszek :))

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5631

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11207 Napisanych postów 52115 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
mam zasadniczy problem, juz sie pogubilem w tym wszystkim.........mianowicie: chcialbym spalic troszke brzuszek, ale nie chcialbym przestac cwiczyc na silowni cwiczen na mase (tzn. duze ciezary i 6-8 powtorzen)a w piatek-sobote-niedziele rowerek po 50-60min....i do tego wszystkiego dieta i thermal pro....bedzie to mialo jakis sens ? czy moze na silowni powinienem zacząc cwiczyc fitness tzn. male ciezary i duzo powtorzen a w pia-sob-nied rowerek? ......sam juz nie wiem...prosze o rade
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2930 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 13308
albo chudniesz, albo tyjesz, razem się nie da Zrób sobie porządny cykl na rzeźbę powiedzmy 4-6 tygodni i będzie git Dieta, szczególnie jak chcesz brać thermę, aeroby itp. itd
...
Napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11207 Napisanych postów 52115 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
wiec na silowni co proponujesz ? fitness z cięzarami ?? czy normalnie na mase....a dopiero w dni nietreningowe aeroby, bo przeciez tluszcz spala sie podczas aerobow.....doradz mi ;)))
...
Napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11207 Napisanych postów 52115 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Pomieszanie z poplątaniem
Po pierwsze musisz się zdecydować co chcesz robić - jeśli "mieć ładny brzuch" to pierwszym krokiem jest przejscie na dietę redukcyjną, położenie nacisku na aeroby i częstsze ale lżejsze ćwiczenie mięsni brzucha. Więcej informacji znajdziesz tutaj :

https://www.sfd.pl/temat22298/ ,

i tu :

https://www.sfd.pl/topic.asp?whichpage=1&topic_id=72046&x 
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2930 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 13308
Tyka a mam pytanko, w jakiej kolejności dochodzi się do kaloryfera??? Najpierw jest kostka, puźniej tarka i na koncu kaloryfer, czy jakoś inaczej???
...
Napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11207 Napisanych postów 52115 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
nie rozumiem o co ci chodzi - mięśnie brzucha widać porządnie gdy poziom tłuszczu w organiźmie spadnie do 9% lub mniej

Zmieniony przez - Tyka w dniu 2004-04-04 14:56:58
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 2563 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 25637
O k***** jesteś moim idolem za ten tekst "w jakiej kolejności dochodzi się do kaloryfera??? Najpierw jest kostka, puźniej tarka i na koncu kaloryfer, czy jakoś inaczej???" .
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2930 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 13308
No bo są rozróżnienia, jeden gada, ze ma kostke, inny że tarke a 3 że kaloryfer no
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

montignac?

Następny temat

antyoksydanty w surowym jedzeniu

electro
Polecane artykuły