mam zasadniczy problem, juz sie pogubilem w tym wszystkim.........mianowicie: chcialbym spalic troszke brzuszek, ale nie chcialbym przestac cwiczyc na silowni cwiczen na mase (tzn. duze ciezary i 6-8 powtorzen)a w piatek-sobote-niedziele rowerek po 50-60min....i do tego wszystkiego dieta i thermal pro....bedzie to mialo jakis sens ? czy moze na silowni powinienem zacząc cwiczyc fitness tzn. male ciezary i duzo powtorzen a w pia-sob-nied rowerek? ......sam juz nie wiem...prosze o rade 

Krzysztof Piekarz
Zrób sobie porządny
Dieta, szczególnie jak chcesz brać thermę, aeroby itp. itd