nudziło mi sie i zrobiłem post wiedziałem że ktoś linke poda zaraz tylko czekałem na to

Zagi Mlody masz soga szukalem takiej stronki dzieki

*trening czyni mistrza*

...

Niecodzienny wyczyn Piekutowskiego

Adam Piekutowski, który wystąpił w rezerwach Wisły Kraków w III lidze, dokonał w Staszowie, w spotkaniu z tamtejszą Pogonią (2:0), niecodziennego wyczynu. W ciągu trzech minut obronił dwa rzuty karne.

"Zdarzyło się to po raz pierwszy w mojej karierze, dwa rzuty karne obronione w tak krótkim czasie. Nie mam metody na bronienie karnych. Są loterią, a strzelec jest w zdecydowanie lepszej sytuacji niż bramkarz" - powiedział bohater.

"Teraz będę robił wszystko, aby swoją grą potwierdzić, że zasługuję na zaufanie trenera Henryka Kasperczaka. Na razie gram w rezerwach, staram się pomóc drużynie, podtrzymywać formę" - dodał.Źródło: Onet.pl

...

The Sun: Dudek najlepszy w Liverpoolu

Według dziennika „The Sun” Jerzy Dudek był najlepszym zawodnikiem Liverpoolu w bezbramkowym meczu z Leicester. Polak jako jedyny gracz „The Reds” otrzymał notę „7” (skala 1-10).

Dudek spisał się dobrze, broniąc kilka strzałów rywali. W pierwszej połowie bramkarz reprezentacji Polski obronił dwa uderzenia Lesa Ferdinanda.

Po zmianie stron popisał się udanymi interwencjami po strzałach Izzeta z 15 metrów w 50. minucie i Freunda sześć minut później zza pola karnego. W końcówce spotkania Dudek obronił groźny strzał z rzutu wolnego Thatchera.

„The Sun” za najlepszym zawodnikiem spotkania uznał Markusa Benta z Leicester – nota „8”.Źródło: Onet.pl

...
Szacuny 7 Napisanych postów 566 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12410
fajny post ale raczej dla początkujących bramkarzy.ale soga lap.aha sam jestem bramkarzem
...

Kahn chce wystąpić na MŚ w 2010 roku

Oliver Kahn, bramkarz reprezentacji Niemiec i Bayernu Monachium, nie kończyć swojej kariery w kadrze po MŚ w 2006 roku. Niemiecki golkiper myśli o udziale w kolejnym mundialu w 2010 roku - czytamy w jednym z niemieckich magazynów.

"Czuję się bardzo dobrze. Dino Zoff został mistrzem świata w wieku 40 lat. Ja mam obecnie 34, a właśnie na MŚ w 2010 roku miałbym 40" - powiedział Kahn.