Szacuny
2953
Napisanych postów
5582
Wiek
39 lat
Na forum
17 lat
Przeczytanych tematów
82837
Witam. Jak miałem podobnie a przyczyną była szerokość ławeczki. Na takiej gdzie łopatki dotykają cała powierzchnią oparcia jest o wiele łatwiej niż na takiej na której łopatki "wiszą".
Jestem tego pewien w 100% ponieważ wszystkie inne czynniki czy też wymiary były identyczne.
Pozdrawiam.
Szacuny
386
Napisanych postów
37478
Wiek
6 lat
Na forum
21 lat
Przeczytanych tematów
126451
...czyli powinieneś więcej brać w takim razie na siłowni... jednakże w przypadku sztangi wielkiej różnicy przy różnych szerokościach ławek być nie powinno o ile w obydwu przypadkach ruch jest pełny, czyli do samej klatki... może też tak być, że problemem jest przestawienie się, lecz to widać od razu nawet nie tyle po ciężarach jakimi się wtenczas operuje ale po znacznym dyskomforcie w czasie wykonywania ćwiczenia...
"Każdy ma w swoim życiu swoje Westerplatte"
Jan Paweł II
"Gorzki to chleb jest polskość"
C. K. Norwid
Szacuny
47
Napisanych postów
917
Wiek
30 lat
Na forum
16 lat
Przeczytanych tematów
16004
Nie czuje tak dobrze klatki przy wyciskaniu sztangi jak to miało miejsce wcześniej zastanawiam się czy całkowicie nie zrezygnować z wyciskania sztangi.Bo od kwietnia będę trenował znowu u siebie w domu. A na zmiane siłowni nie ma szans bo musiałbym daleko dojeżdżać.