SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Różnice w wyciskaniu.

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1813

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 2953 Napisanych postów 5582 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 82837
Witam. Jak miałem podobnie a przyczyną była szerokość ławeczki. Na takiej gdzie łopatki dotykają cała powierzchnią oparcia jest o wiele łatwiej niż na takiej na której łopatki "wiszą".
Jestem tego pewien w 100% ponieważ wszystkie inne czynniki czy też wymiary były identyczne.
Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 917 Wiek 30 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16004
Też tak właśnie po ostatnim treningu stwierdziłem że to przez szerokość ławeczki. Na tej siłowni co chodzę są ławeczki strasznie szerokie.


Zmieniony przez - Patryk23si w dniu 2016-12-11 18:53:43
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 6 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 126451
...czyli powinieneś więcej brać w takim razie na siłowni... jednakże w przypadku sztangi wielkiej różnicy przy różnych szerokościach ławek być nie powinno o ile w obydwu przypadkach ruch jest pełny, czyli do samej klatki... może też tak być, że problemem jest przestawienie się, lecz to widać od razu nawet nie tyle po ciężarach jakimi się wtenczas operuje ale po znacznym dyskomforcie w czasie wykonywania ćwiczenia...
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 917 Wiek 30 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16004
Nie czuje tak dobrze klatki przy wyciskaniu sztangi jak to miało miejsce wcześniej zastanawiam się czy całkowicie nie zrezygnować z wyciskania sztangi.Bo od kwietnia będę trenował znowu u siebie w domu. A na zmiane siłowni nie ma szans bo musiałbym daleko dojeżdżać.
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Gotowiec na roztrenowanie

Następny temat

treninng do dyskusji, oceny

electro
Polecane artykuły