Jednego nie kapuje, wszystko jest spox, prucz- no wlasnie, nie ma gdzie umieszczac ogloszen ???? Chcialem np kupic sztange krutka łamaną ale nie ma gdzie tego ogloszenia wstawić. Prosze o odp moderatora, albo sensowne wytlumaczenie.
Dojde Tam, Dokąd Zmierzam.
Krzysztof Piekarz

