3-4 posiłki dziennie wystarczą, spokojnie w nich bilans mozna zamknąć, z odzywkami jest tak ze nie będą syte, wypijesz i za jakiś czas nie poczujesz że zaspokoiłeś głód.
Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.