Witam,
Przy wzroście 160 cm i wadze 56 kg byłam na diecie 1500 kcal około 8 tygodni (do tego 3 treningi tygodniowo, po 45 minut, popularne ćwiczenia z trenerką na youtube). Schudłam do 52,5 kg. Po tym czasie wypadło mi spotkanie z przyjaciółką, co poskutkowalo dodatkowym kilogramem w górę, następnie święta, mimo ograniczeń waga w maksymalnie szybkim tempie powrociła do wagi sprzed diety, właściwie jest jeszcze gorze, bo tłuszcz odłożył się w miejscach, w których do tej pory się nie pojawiał. Teraz odżywiam się racjonalnie, unikam słodyczy, fast foodów czasem zdarzy mi się zjeść domowe ciasto ewentualnie gorzką czekoladę. Dużo ćwiczę, 5 razy w tygodniu po 45 minut może godzinę, jem 5 posiłków z przerwami co 3 godziny, jednak z dnia na dzień jestem coraz większa.. Czy jest możliwe abym powróciła do wagi 53 kg, czyli takiej, którą miałam przez wiekszość czasu i czy jest to możliwe bez powrotu do diety, której teraz po prostu się boje.. Pozdrawiam
Przy wzroście 160 cm i wadze 56 kg byłam na diecie 1500 kcal około 8 tygodni (do tego 3 treningi tygodniowo, po 45 minut, popularne ćwiczenia z trenerką na youtube). Schudłam do 52,5 kg. Po tym czasie wypadło mi spotkanie z przyjaciółką, co poskutkowalo dodatkowym kilogramem w górę, następnie święta, mimo ograniczeń waga w maksymalnie szybkim tempie powrociła do wagi sprzed diety, właściwie jest jeszcze gorze, bo tłuszcz odłożył się w miejscach, w których do tej pory się nie pojawiał. Teraz odżywiam się racjonalnie, unikam słodyczy, fast foodów czasem zdarzy mi się zjeść domowe ciasto ewentualnie gorzką czekoladę. Dużo ćwiczę, 5 razy w tygodniu po 45 minut może godzinę, jem 5 posiłków z przerwami co 3 godziny, jednak z dnia na dzień jestem coraz większa.. Czy jest możliwe abym powróciła do wagi 53 kg, czyli takiej, którą miałam przez wiekszość czasu i czy jest to możliwe bez powrotu do diety, której teraz po prostu się boje.. Pozdrawiam
Krzysztof Piekarz