SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Redukcja tk. tł.

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 895

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

32

Płeć

m

Cel

redukcja tkanki tłuszczowej

Waga

75

Wzrost

174

Poziom bf (zdjęcie poglądowe)

25

Aktywność w ciągu dnia (cały tydzień): (praca/uczelnia/zajęcia domowe? O której trenuję, wstaję, kładę się spać? O której mam przerwy w pracy?)

mała czasem średnia gdyż jestem ruchliwy

Uprawiane sporty, częstość i intensywność treningów, staż treningowy, sprzęt którym dysponuję (wyposażenie siłowni)

bieganie (2x aeroby po 120 - 180min + 1x bieg tempowy 60 min) + (1 -2x rower po 120 - 240min)

Stosowane wcześniej diety, ich wpływ na sylwetkę, obecne odżywianie

brak

Stan zdrowia (preferowane badania lekarskie)

wzorowo

Stosowana lub planowana suplementacja

wole naturalnie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3558
Witam wszystkich,

od miesiąca stosuję dietę zamieszczoną poniżej. W ciągu miesiąca spadło z 75 do 73kg. Choć przez ostatni tydzień zatrzymała się waga i obwód w pasie. Zdarza się że coś podjem, czasami wypiję piwo wieczorem. Chciałbym poznać jednak zdanie na temat diety, czy wszystko jest dobrze ułożone i kontynuować czy zmieniać. Prosze o opinię.

Dodam że uciąłem 400kcal.










Zmieniony przez - hpx w dniu 2016-04-13 10:05:58
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 8973 Napisanych postów 84040 Wiek 50 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 710467
Musisz wyliczyć zapotrzebowanie kaloryczne:
https://www.sfd.pl/art/Kalkulatory/Kalkulator_kalorii_BMR-a3734.html 
Odejmujesz ok 500kcal
Spróbuj ułożyć dietę na podstawie art :
https://www.sfd.pl/Potrzebujesz_Diete_Masz_Pytania_ZAJRZYJ-t379384.html 
https://www.sfd.pl/Zbiór_linków_działu_Odżywianie-t418003.html 
Proponuję również przeczytać:
http://potreningu.pl/articles/290/jak-zabrac-sie-za-ukladanie-diety 

TRENINGI KATOWICE Sebastian Szmit

Kompleksowe prowadzenie online
https://sebastianszmit.pl/  ZAPRASZAM

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 963 Napisanych postów 11363 Wiek 7 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 191720
Dieta nawet ok , pytanie dlaczego nie trenujesz siłowo ? Aeroby do pewnego momentu są dobre a potem nie będą przynosiły efektu lub może być odwrotnie. Co do piwa :
http://potreningu.pl/articles/3625/czy-picie-piwa-przeszkadza-w-odchudzaniu , generalnie zredukowałbym liczbę aerobów a dał interwały , ćwiczenia siłowe.
Pozdrawiam


Zmieniony przez - wojo zmc w dniu 2016-04-13 13:05:42
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3558
Wiem, że to piwo to kiepski pomysł, ale po 25 - 30km nie znam nic lepszego jako nagrodę za wysiłek. Choć rzeczywiście będę musiał zamienić je na inne płyny.

Trening siłowy to nie dla mnie, nie lubię. Bawię się w biegi na dystansach ultra, biegi górskie. Długie wybiegania w niskim zakresie tętna są podstawą treningu. Do tego dorzucam jeden trening w tygodniu poświęcony na siłę, szybkość. Do tego interwały. jednak większość czasu poświęcam na biegi po 25 - 30km. Do tego rower szosa raz dwa w tygodniu po ok. 80km i naprawdę czasami po takim tygodniu marze tylko o odpoczynku.


Zmieniony przez - hpx w dniu 2016-04-13 13:41:42
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak mam wyjaśnić to koledze :)

Następny temat

Dieta redukcyjna do oceny 2700kcal

electro
Polecane artykuły