SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Kreta i WPI

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2834

Nowy temat Dział zamknięty
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52112 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Dzem moim zdaniem jest potrzebny do smaku :D Nawet kulturysci jedza dzem.
No i dodatkowa dawka energi do ryzu.W zaleznosci od metabolizmu mozna jesc.

Zmieniony przez - McRaYvEn w dniu 2004-03-11 15:17:16
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52112 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Kreatyne mozesz brac i jednym i drugim sposobem. Oba sa okey.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4202 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 31691
wedlug mnie bierz tylko raz krete po treningu wtedy w organizmie jest duzo cytrynianu, a kreatyna dociera łatwo do komoorek

WPI bierz na noc, miedzy posilkami
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1196 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 46391
Masz racje Mc walory smakowe tez sa wazne
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 6563 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 45379
Misiek

Powiedz mi który to Twój cykl kretki i jak wyglądały ewentualne poprzednie???
Dlaczego planujesz akurat 10g???
Może wcale nie potrzeba aż tyle??

"Anyone can give up; it's the easiest thing in the world to do. But to hold it together when everyone would
understand if you fell apart, that's TRUE STRENGTH"

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52112 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Moim zdaniem niezaleznio od poprzednich cykli wystarczy 5g.Mialem sporo cykli 10 gramowych i chwale sobie mniejsza dawke.
Biorac w ten sposob zapewniasz sobie dluzszy cykl i tym samym dluzsze wykorzystanie kreatyny dla budowy miesni.

Oczywiscie 10g to dawka przyjeta za uniwersalna jakis czas temu, jednak teraz taka iloscia staje sie wlasnie 5g.
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52112 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
BYKu będzie to mój 3 cykl i dotąd brałem 5g 30min przed treningiem i 5g po treningu.
W dni nietreningowe też 10g.
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 6563 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 45379
A próbowałeś kiedykolwiek mniejsze dawki????
Spróbój 5-6 g dziennie pociągnąć jakieś 8 tyg
Rano na czczo w dni nietren
Po treningu w dni treningowe

Efekty końcowe powinny być takie same a nawet lepsze - jeśli będziesz w stanie wykorzystać działanie kreatyny dłużej - będzie działać dłużej również po odstawieniu

"Anyone can give up; it's the easiest thing in the world to do. But to hold it together when everyone would
understand if you fell apart, that's TRUE STRENGTH"

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Dział zamknięty
Poprzedni temat

Dieta oparta na jednym rodzaju białka

Następny temat

ZAPRASZAMY!!

electro
Polecane artykuły