Witam!
Słyszałem o dwóch sekcjach kicka we wrocku: "Gladiator" i "fighter"
Mógłby ktoś powiedzieć jak wyglądają tam treningi? Na co jest kładziony największy nacisk? Jak wyglądają sparingi, jak sie u was ćwiczy etc.
Może są jeszcze we Wrocławiu jakieś inne kluby kickboxingu? Powiedzcie!
Pozdrawiam...
Słyszałem o dwóch sekcjach kicka we wrocku: "Gladiator" i "fighter"
Mógłby ktoś powiedzieć jak wyglądają tam treningi? Na co jest kładziony największy nacisk? Jak wyglądają sparingi, jak sie u was ćwiczy etc.
Może są jeszcze we Wrocławiu jakieś inne kluby kickboxingu? Powiedzcie!
Pozdrawiam...
Krzysztof Piekarz

