SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

KICKBOXING - sekcje we Wrocławiu

temat działu:

Baza klubów Sztuk Walki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 13676

Nowy temat Dział zamknięty
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez Marcin_VB z działu Uderzane.
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52112 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam!
Słyszałem o dwóch sekcjach kicka we wrocku: "Gladiator" i "fighter"
Mógłby ktoś powiedzieć jak wyglądają tam treningi? Na co jest kładziony największy nacisk? Jak wyglądają sparingi, jak sie u was ćwiczy etc.

Może są jeszcze we Wrocławiu jakieś inne kluby kickboxingu? Powiedzcie!
Pozdrawiam...
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 115
Sorka, że odświeżam tak stary temat, ale chciałem się zapytać czy są jeszcze treningi w fighterze i czy jest wrześniowy nabór i kiedy dokładnie. No najważniejsze jaka cena treningów. Bo trenowałem Taekwondo olimpijskie i przed maturą przerwałem teraz studia to chciałem sie nauczyc czegoś praktyczniejszego od TKD.
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52112 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
KICK-BOXING JEST JESZCZE NA UL. KRUCZEJ 49 W VII LO. W PONIEDZIAŁEK 16.30, ŚRODA 18.00, PIĄTEK 18.50.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 1988
czy ktoś wie cokolwiek o treningach na Kruczej? wyjechałam na 2 tyg., wróciłam - i nikogo już nie było ;( co się stało?? gdzie jesteście?
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52112 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Czy to na kruczej jest jeszcze aktualne ? ktoś się orientuje ? A moze ktoś tam uczęszcza i może powiedziec kilka słów na tema tego klubu ? A może jeszcze lepiej i ktoś uczęszcza gdzie indziej i może zapodać adres ?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1123 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 9688
Klub FIGHTER
zajecia w poniedzialki , srody, czwartki .
Grupa początkująca - zajęcia na godz 18
60 zl miesiecznie lub z gory 250 zl za pol roku

zajecia odbywaja sie w 9 LO , przy galerii dominikanskiej
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52112 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
dzięki za info :) Rozumiem że tam właśnie uczęszczasz ...

Czy prawdziwa jest obiegowa opinia że do tego klubu chodzą prawie sami "yo meni" co lubią sobie komuś na mieście ****nać :D
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1123 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 9688
hehe mozliwe ze i tacy tam chodza... chociaz ja jestem zaprzeczeniem tej tezy bo grzeczna jak aniolek

A ci co na miescie sieja boruty to zazwyczaj tacy co wytrzymaja kilka treningow i mysla ze juz wszystko potrafia
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52112 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Jeszcze dwa pytanka :)

Czy na każdym treningu będę musiał walczyć o przeżycie a wyjście z treningu bez rozwalonego łuku brwiowego będę traktował jak złoto na olimpiadzie ?

Cykle szkoleniowe zaczynają się z wrześniem ?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1123 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 9688
hehe
W grupie poczatkujacej napewno nic Ci sie nie stanie, po pierwsze dlatego ze treningi polegaja na poczatku glownie na cwiczeniach ogolnorozwojowych oraz cwiczeniu techniki.
Nabor do grupy jest 2 razy w roku , wlasnie we wrzesniu pierwszy , a drugi wlasnie trwa, wiec jesli masz ochote to przyjdz w poniedzialek na zajecia ( pierwsze gratis ) i przekonasz sie ze jest fajnie
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52112 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
chodzisz wlasnie do tej grupy poczatkujacej :D
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1123 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 9688
od poniedzialku juz nie

Zmieniony przez - OLcia w-w w dniu 2004-03-07 00:37:09
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Dział zamknięty
Poprzedni temat

sporty walki - Warszawa

Następny temat

MUAY THAI - KATOWICE

electro
Polecane artykuły