SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

co dla początkującego we Wrocławiu ?

temat działu:

Baza klubów Sztuk Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 859

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Temat przeniesiony przez jakryc z działu Mieszane sztuki walki - MMA. Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 96
Witam, proszę nie odsylac mnie i zasypywac linkami, gdyż większośc konczy sie na 30 stronach, w których forumowicze sie wyklucają co lepsze :) a mi chdozi o coś innego - mianowicie... mam 19 lat nie mialem nigdy styczności ze sportami walki. Szukam jakiegoś stylu, który pomoże mi w sytuacji jeden na jeden w razie kłopotów. Z licznych przeczytanych tematów wnioskuje, że najlepiej wybrac mieszany styl - chwytany z uderzeniami jak np. vale tudo ? kompletnie się nie orientuje, proszę was o pomoc - napiście jasno co dla mnie będzie najlepsze. A może ktoś trenuje we Wrocławiu ? pisac, muszę się poradzic. Dzięki z góry za odpowiedzi. POZDRAWIAM
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 19239
Ja też mam 19 lat i bede trenował muay thai we wrocławiu w tym klubie www.bjj.wroclaw.pl 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 103 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 931
VALE TUDO to nie styl walki (chodzi raczej o zasady jakie obowiązują a raczej ich brak)... ale polecam, będzie tam wszystko czego potrzebujesz w walce 1 vs 1 - taka jest moja prywatna opinia. Bo zaraz wpadnie ktoś i napisze że coś tam jest lepsze itd.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

BJJ w Ząbkach lub w okolicach

Następny temat

BJJ Częstochowa

Fruzelina