Witam.
Kilka dni temu skusilem sie na serwatke Treca 80 smak naturalny.
Dzisiaj wzielem sobie okolo 30 gram tego bialka (wazylem)jakies niecale 3 lyzki stolowe z 200ml wody no i jest problem bo okrutna sraka mnie po 4 godzinach spotkala no i gazy. Czy jest mozliwe ze moj organizm nie toleruje bialka serwatkowego i poprostu je wydala??
Co mam zrobic?
Moze trilac albo espumisan cos da??
Z gory dzieki.
POZDRO
Kilka dni temu skusilem sie na serwatke Treca 80 smak naturalny.
Dzisiaj wzielem sobie okolo 30 gram tego bialka (wazylem)jakies niecale 3 lyzki stolowe z 200ml wody no i jest problem bo okrutna sraka mnie po 4 godzinach spotkala no i gazy. Czy jest mozliwe ze moj organizm nie toleruje bialka serwatkowego i poprostu je wydala??
Co mam zrobic?
Moze trilac albo espumisan cos da??
Z gory dzieki.
POZDRO
Suplementacja to już tradycja
Krzysztof Piekarz

profilaktycznie węgiel też możesz jeść. Na polepszenie trawienia Neo-Pancratenum (chyba tak to się pisze) lub Digest Hi-teca.