SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Kłopot z WPC :(

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1340

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 208 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 8085
Witam.
Kilka dni temu skusilem sie na serwatke Treca 80 smak naturalny.
Dzisiaj wzielem sobie okolo 30 gram tego bialka (wazylem)jakies niecale 3 lyzki stolowe z 200ml wody no i jest problem bo okrutna sraka mnie po 4 godzinach spotkala no i gazy. Czy jest mozliwe ze moj organizm nie toleruje bialka serwatkowego i poprostu je wydala??
Co mam zrobic?
Moze trilac albo espumisan cos da??
Z gory dzieki.
POZDRO

Suplementacja to już tradycja

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 4102 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 37701
moze z diety dostarczasz odpowiedzną ilosc bialka i organizm je wydala
albo biezesz je wtedy kiedy organizm go niepoczebuje najlepiej wez 30min po treningu i zobacz czy to samo się będzie dziac

CHIQUITAS DE LOS SANTOS

na redukcji nowy płyn Pur pomoże Ci wygrać w walce z tłuszczem

Nie masa a estetyka sie liczy !

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
a bylo trzeba sie zdecydowac na porzadna firme
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 208 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 8085
No wlasnie klopot w tym ze wzielem je okolo 25 min po treningu a wczesniej raczej malo bialka z pozywienia dostarczylem.

Suplementacja to już tradycja

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 872
To typowe mój kumpel miał to samo(też serwatka treca)po pewnym czasie powinno przejść,narazie proponuje Ci żebyś kupił sobie Smecte albo Loperamid.

weecek

...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 5807 Wiek 51 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 40909
zmniejsz dawki, organizm jeszcze nie przyzwyczaił się do suplementów i to normalna reakcja... zacznik od 10-15g i stopniowo zwiększaj porcje
będzie dobrze...

Willhelm

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 14530 Wiek 40 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 62110
raczej masz problemy zoladkowe - ja najpierw tez mialem problemy poczatkowo z odzywkami bialkowymi, obcnie zjadlem conajmniej 10kg wpc treca i jest jakos dobrze

sprubuj tak - wez 30g w 500ml i pij co 2 minuty po 150ml - powinno byc dobrze

DORADCA W SUPLEMENTACJI
GG 1844256

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 104 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 1663
TAK KUPUJ TAŃSZE POLOWE PRZYSWOISZ POŁOWE DO KIBLA NAPEWNO ZAOSZCZĘDZISZ.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 208 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 8085
Aha i jest tez inna sprawa ktora dopiero teraz przyszla mi na mysl .
Mianowicie wczesniej mialem kukelek total whey z megebola i wszystko bylo ok :( a jakies srodki na polepszenie trawienia oprucz trilaca (za drogi) byscie polecili?

Suplementacja to już tradycja

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Polecam immodium -ok.11pln za 6 kaps - jak dostaniesz sraki to weź 1 kaps- powinno pomóc profilaktycznie węgiel też możesz jeść. Na polepszenie trawienia Neo-Pancratenum (chyba tak to się pisze) lub Digest Hi-teca.
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

co na mase mam 15 lat

Następny temat

Kupilem Provit, jak myslicie????

electro
Polecane artykuły