Siema! jestem tu niestety nowy, ale mam nadzieje że sie jkos zaklimatyzuje. calkiem fajna stronka, mozna tu duzo znalezc choc to wszystko takie...porozwalane:)
mam pytanie odnosnie taniego białka...gdzie można cos takiego kupic? jakies sklepy internetowe czy wysylkowe?
z góry dzieki!
mam pytanie odnosnie taniego białka...gdzie można cos takiego kupic? jakies sklepy internetowe czy wysylkowe?
z góry dzieki!
Krzysztof Piekarz
