SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Hmb z white protein trec?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2183

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 66 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2165
czy moge brac w jednym cylku servatkle i hmb? czy nie ma sensu? jak nie ma to dlaczego?:D

Botanik MastaHO

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 1759 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 18156
A po co chcesz brać HMB? Co sie po nim spodziewasz?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 66 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2165
hmhm no chcialbymm zeby mi pobudzilo wzrost masyy... i zezby.. a tak wogole to co daje hmb?? no i jakie suple moglibyscie mi polecisi na maske?

Botanik MastaHO

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 1759 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 18156
Napisz coś o sobie. Jaki staż treningowy? Tempo metabolizmu. Jak z dietą? Jaki wiek?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 66 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2165
trenuje od wakacji dieta wyoko bialkowa, metabolizm mhmhm . racej wolny, 17 lat, od kad cwicze skoczylo mi 10 kg wagi

Botanik MastaHO

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 66 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2165
trenuje po to w sumei zeby fajnie wygladac i chcialbym sobie kupic teraz jakies suple zeby mi w tym pomogly:D bo cos ostatnio przystafilo:)

Botanik MastaHO

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 1759 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 18156
Kup sobie jakiegoś gainera "bulka" (np. Profi Whey Mass). HMB sobie odpuść. Zbyt kosztowny suplement... a efekty po nim mizerne.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 66 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2165
ok thx:D sog

Botanik MastaHO

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 66 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2165
ups przeciez ja nie moge dafac soga:/

Botanik MastaHO

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

WPC Treca + Sojavit

Następny temat

amino 7000 -pomocy co to jest????

electro
Polecane artykuły