SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Carn Plus, High Energy, Vanadyl - co w zamian?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2210

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam !
Mam pytanie czym sie da zastąpic suplementy firmy hi tec
a dokladnie Carn Plus, High Energy i Vanadyl ?
Moze cos mocniejszego ?
Jak nie to czy warto to kupowac ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
jeżeli już chcesz wybierać z tej puli to wybierz wpc Extensor, choć myślę, że przedstawiłem ci lepszą alternatywę, a jeszcze wracając do początku nie polecałbym vanadylu, bo jest to substancja moim zdaniem szkodliwa.
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 78 Napisanych postów 25516 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 110567
co masz na mysli "zastąpic" sa to specyficzne suplementy,powiedziałbym "luxuxowe"
innymi słowy zadbaj o diete,uzupełnij ja białkiem/gajnerem
a energi podczas treningu da Ci carbo i tauryna może nie tak jak powyzsze ale jak juz pisałem w to mozesz sie bawic jak masz kase
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
wiem ze sa to luksusowe specyfiki ale pytalem oto czy jest cos moze mocniejszego w dzialaniu ?
i czy mozna to łączyc z therma pro ?
i serwatka ?
jak tak to kiedy przyjmowac serwatke ?
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 78 Napisanych postów 25516 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 110567
///wiem ze sa to luksusowe specyfiki ale pytalem oto czy jest cos moze mocniejszego w dzialaniu ?///
no napewno choćby własnie therma-daje "kopa" podczas treningu (wiekszego niz High Energy),przyspiesza spalanie tł. (o wiele szybciej/skuteczniej niz carn plus) ale ma skutki uboczne.

Ale to tylko jezli chodzi o te 'cechy' bo to całkowicie inne suple
najlepiej napisz NA CZYM CI ZALEZY bedzie o wiele łatwiej cos doradzic
bo nie ma sensu np. brac therme z karnityna

Zmieniony przez - Quart w dniu 2004-02-23 20:59:20
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
chodzi mi o spalenie tluszczu i poprawienie jakosci umieśnienia
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 346 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 14195
Quart a dlaczego nie ma sensu uzywac karnityny i TP ?? Chodzi o to ze TP jest juz wystarczajaco skuteczny czy, ze jakos te obie rzeczy negatywnie wplywaja w interacji miedzy soba ?
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 78 Napisanych postów 25516 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 110567
///chodzi mi o spalenie tluszczu i poprawienie jakosci umieśnienia///
awiec 'sama' therma bedzie ok. jezli nie masz problemow z sercem
i do tego dieta wysokobiałkowa,napewno nie wyciagniesz 2,5gr białka to bedzie Ci roniwniez potrzebna odrzywka białkowa
no i wiadomo cw aerobowe,ale trening siłowy na mase

///Quart a dlaczego nie ma sensu uzywac karnityny i TP ?? Chodzi o to ze TP jest juz wystarczajaco skuteczny czy...///
tak o to chodzi
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
witam
czyli tak therma pro + co wziac na poprawe (ulepszenie) miesni + serwatka. tak ?
na mase nie musze cwiczyc !
teraz jade 5tyg. na sile potem na rzezbe !

ale nadal nie wiem co na poprawe miesni i jaka serwatke ?
bo te z allegro to syf jak nie wiem co
jest moze cos w sklepie sfd ?
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
a czy cos takiego zda egzamin ?
Therma Pro + BCAA 750 Strong Olimp albo Amino BCAA Nutred + Whey Amino Weider-a lub Fitmaxa ?
czy nie przybiore biorac to dodatkowych paru kilo ?
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 78 Napisanych postów 25516 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 110567
///ale nadal nie wiem co na poprawe miesni i jaka serwatke ?///
białko wpc treca czy extensora

///czy nie przybiore biorac to dodatkowych paru kilo ?///
nie,ale nie kupuj aminokwasow tylko j/w pisałem białko!
przybierzesz jezli bedziesz miał zła diete (zbyt duzo ww a mało białka)oraz przedroczysz zapotrzebowanie kcal

Zmieniony przez - Quart w dniu 2004-02-24 17:36:55
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
czyli tak powinienem kupic takie produkty Whey Protein Concentrate Trec
gdzie moge to dostac ? w sfd.sklep nie ma treca a tego drugiego nie widze ?
i nic pozatym
a moze cos na lepsza regeneracje miesni co bys polecil ?
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

BCAA ??

Następny temat

MAGNEZ i CYNK

electro
Polecane artykuły