witam wszystkich po dość długiej przerwie w odwiedzaniu tej za***istej stronki która była spowodowana zmianą komputera.
Więc moje pytanie dotyczy spalaczy tłuszczu-co daje najlepsze efekty, a co jest "najzdrowsze" bo najlepszy nie może oznaczać w tym przypadku najzdrowszy.
Zastanawiam się nad środkami typu L-carnityna, Fat Burner(jaka jest różnica między tymi dwoma suplementami?), ECA, Clenbuterol, a może ziółka jakieś.
Jeśli ktoś się zna to niech napisze jak co brać.
Zależy mi na tym żeby spalić tłuszcz jak najmniej tracąc na masie, czyli przy jednoczesnym wzroście masy mięśniowej.
Pozdrowienia dla wszystkich. Dzieki
edi pozdrawia Was
Więc moje pytanie dotyczy spalaczy tłuszczu-co daje najlepsze efekty, a co jest "najzdrowsze" bo najlepszy nie może oznaczać w tym przypadku najzdrowszy.
Zastanawiam się nad środkami typu L-carnityna, Fat Burner(jaka jest różnica między tymi dwoma suplementami?), ECA, Clenbuterol, a może ziółka jakieś.
Jeśli ktoś się zna to niech napisze jak co brać.
Zależy mi na tym żeby spalić tłuszcz jak najmniej tracąc na masie, czyli przy jednoczesnym wzroście masy mięśniowej.
Pozdrowienia dla wszystkich. Dzieki
edi pozdrawia Was
czarny
Krzysztof Piekarz
schudłem w miecha z 6-7 kg. Oczywiście nie ma idelanych środków i cudownych musi takie odchudzanie być podparte dieta i ćwiczeniami.
)