gregorterm
...
Napisał(a)
...
Napisał(a)
Aktualna lista zgłoszeń, jeżeli kogoś pominąłem proszę dać znać.Zgłoszenia.
Kobiety
ZAWODNICZKI NIEPEŁNOSPRAWNE
L.P Imię i Nazwisko Klub/Miejscowość
1 MAGDALENA KOSTKA Start Katowice
2 BEATA JANKOWSKA Start Wrocław
PEŁNOSPRAWNE
1 FELIŃSKA OLIMPIA Koszalin
2 MATUSZEWSKA MARTA Wrocław
3 KRASKA PATRYCJA Cito Kołobrzeg
4 STRZECHMIŃSKA MONIKA RADMATTeam Kołobrzeg
5 MOCZYDŁOWSKA KINGA Rydułtowy
6 DOROTA KOCKNECHT KZP TEAM GNIEW
7 MAŁGORZATA-HAŁAS KORALEWSKA HAŁAS TEAM Strzelin
8 MONIKA SUS Agencja Ochrony LEX-CRIMEN Kołobrzeg
9 RENATA KOZŁOWSKA Pako Szczecinek
NIEPEŁNOSPRAWNI DO 85 kg
1 GRZEGORZ LANZER Start Koszalin
2 RYSZARD FORNALCZYK Reaktywacja Klub Koszalin Weteran
3 RAFAŁ ROCH Białogard
4 PIOTR PLESIEWICZ Start Radom
5 SZYMAŃSKI SŁAWOMIR/ Start Wrocław
6 BARTŁOMIEJ DAMPS/ Start Gdynia
7 DAWID ChORĄŻYCZEWSKI CITO Kołobrzeg
NIEPEŁNOSPRAWNI +85 kg
1 MARCIN RACINOWSKI Kołobrzeg
2 TOMASZ MAJEWSKI Start Koszalin
3 MACIEJ KORALEWSKI HAŁAS TEAM Strzelin
4 MICHAŁ SALWA Start Wrocław
PEŁNOSPRAWNI DO 85 kg
1 KAMIL ZWOLAK RADMAT Team Kołobrzeg
2 TOMASZ ZIELIŃSKI Wyszków
3 MICHAŁ BOJANOWICZ Wrocław
4 BARTŁOMIEJ MICHALEC Bielsko-Biała
5 PIOTR KANDEFER Kraków
6 MARCIN KOSUT RADMATTeam Kołobrzeg
7 TADEUSZ HOMAŃCZYK Wrocław
8 DAWID HARTLEB Sieniawa
9 MATEUSZ RUFKIEWICZ Stowarzyszenie Sportów Siłowych RUFIAN Jankowo
10 DAWID SZUTA Stowarzyszenie Sportów Siłowych RUFIAN Jankowo
11 SZYMON PODOLAŃCZYK PAKO Szczecinek
12 KRZYSZTOF KUCHNIO Ryki
13 RAFAŁ TARASZKOWSKI/ Monchengladbach/Niemcy
14 WITOLD KURDZIEL Kraków
15 WOJCIECH KRYSTEK Ruda Śląska
16 MICHAŁ KOCKNECHT KZP TEAM Gniew
17 PAWEŁ NOWAK Wilkołak Złotoryja
PEŁNOSPRAWNI + 85 kg
1 PAWEŁ TYBORCZYK KSK KOŁCZYGŁOWY
2 PAWEŁ KOCKNECHT KZP TEAM GNIEW
3 MACIEJ KORALEWSKI HAŁAS TEAM Strzelin
4 DAMIAN KAIZER KZP TEAM GNIEW
5 KRYSTIAN LIBRECHT KZP TEAM GNIEW
6 GRZEGORZ DYRCZ Tychy
7 PIOTR RUNGE Skwierzyna
8 MARIUSZ MARCINIAK Gdańsk
9 SEBASTIAN GŁOWCZEWSKI Bydgoszcz
10 PIOTR GAŁANIK Pako Szczecinek
11 BARTOSZ BOROWSKI Gdańsk
PEŁNOSPRAWNI JUNIORZY DO 85 kg
1 PIOTR JĘSIAK FanGym Mogilno
2 MATEUSZ SZCZEPAŃSKI KZP TEAM GNIEW
3 BŁAŻEJ DULNY KZP TEAM GNIEW
4 MAREK ZANIEWICZ Gościno
5 FAWAS SCHECHKHEDER Monchengladbach
6 NINO KORP Monchengladbach
7 PAWEŁ NOWAK Wilkołak Złotoryja
PEŁNOSPRAWNI JUNIORZY + 85 kg
1 KACPER MASZCZAK Cito Kołobrzeg
2 PIOTR RUNGE Skwierzyna
3 MAŚLIŃSKI DAMIAN KS Team Wrocław
WETERANI +40 LAT
1 MICHAŁ MACKIEWICZ Świnoujście
2 HOMAŃCZUK TADEUSZ Wrocław
3 KRZYSZTOF KUCHNIO Ryki
4 MARIUSZ RUFKIEWICZ Stowarzyszenie Sportów Siłowych RUFIAN Jankowo
5 PIOTR KOCKNECHT KZP TEAM GNIEW
6 WITOLD ANKIEWICZ Kołobrzeg
7 JAROSŁAW KREJA Kołobrzeg
8 ZBIGNIEW HODOWANIEC Świdwin
9 PIOTR GAŁANIK Pako Szczecinek
Mężczyźni 100 kg
1 PAWEŁ TYBORCZYK KSK Kołczygłowy
2 MARCIN RACINOWSKI Kołobrzeg
3 TOMASZ ZIELIŃSKI Wyszków
4 SZYMON PODOLAŃCZYK PAKO Szczecinek
5 WOJCIECH GRABOWSKI Gdynia
6 MIECZYSŁAW PAWLUKIEWICZ Lębork
7 GRZEGORZ DYRCZ Tychy
8 ZBIGNIEW DREWNIAK Fitness Studio ADA Częstochowa
9 MARIUSZ MARCINIAK Gdańsk 11 RADOSŁAW BIELECKI Pako Szczecinek
10 BARTOSZ BOROWSKI Gdańsk
11 RADOSŁAW BIELECKI Pako Szczecinek
Kobiety
ZAWODNICZKI NIEPEŁNOSPRAWNE
L.P Imię i Nazwisko Klub/Miejscowość
1 MAGDALENA KOSTKA Start Katowice
2 BEATA JANKOWSKA Start Wrocław
PEŁNOSPRAWNE
1 FELIŃSKA OLIMPIA Koszalin
2 MATUSZEWSKA MARTA Wrocław
3 KRASKA PATRYCJA Cito Kołobrzeg
4 STRZECHMIŃSKA MONIKA RADMATTeam Kołobrzeg
5 MOCZYDŁOWSKA KINGA Rydułtowy
6 DOROTA KOCKNECHT KZP TEAM GNIEW
7 MAŁGORZATA-HAŁAS KORALEWSKA HAŁAS TEAM Strzelin
8 MONIKA SUS Agencja Ochrony LEX-CRIMEN Kołobrzeg
9 RENATA KOZŁOWSKA Pako Szczecinek
NIEPEŁNOSPRAWNI DO 85 kg
1 GRZEGORZ LANZER Start Koszalin
2 RYSZARD FORNALCZYK Reaktywacja Klub Koszalin Weteran
3 RAFAŁ ROCH Białogard
4 PIOTR PLESIEWICZ Start Radom
5 SZYMAŃSKI SŁAWOMIR/ Start Wrocław
6 BARTŁOMIEJ DAMPS/ Start Gdynia
7 DAWID ChORĄŻYCZEWSKI CITO Kołobrzeg
NIEPEŁNOSPRAWNI +85 kg
1 MARCIN RACINOWSKI Kołobrzeg
2 TOMASZ MAJEWSKI Start Koszalin
3 MACIEJ KORALEWSKI HAŁAS TEAM Strzelin
4 MICHAŁ SALWA Start Wrocław
PEŁNOSPRAWNI DO 85 kg
1 KAMIL ZWOLAK RADMAT Team Kołobrzeg
2 TOMASZ ZIELIŃSKI Wyszków
3 MICHAŁ BOJANOWICZ Wrocław
4 BARTŁOMIEJ MICHALEC Bielsko-Biała
5 PIOTR KANDEFER Kraków
6 MARCIN KOSUT RADMATTeam Kołobrzeg
7 TADEUSZ HOMAŃCZYK Wrocław
8 DAWID HARTLEB Sieniawa
9 MATEUSZ RUFKIEWICZ Stowarzyszenie Sportów Siłowych RUFIAN Jankowo
10 DAWID SZUTA Stowarzyszenie Sportów Siłowych RUFIAN Jankowo
11 SZYMON PODOLAŃCZYK PAKO Szczecinek
12 KRZYSZTOF KUCHNIO Ryki
13 RAFAŁ TARASZKOWSKI/ Monchengladbach/Niemcy
14 WITOLD KURDZIEL Kraków
15 WOJCIECH KRYSTEK Ruda Śląska
16 MICHAŁ KOCKNECHT KZP TEAM Gniew
17 PAWEŁ NOWAK Wilkołak Złotoryja
PEŁNOSPRAWNI + 85 kg
1 PAWEŁ TYBORCZYK KSK KOŁCZYGŁOWY
2 PAWEŁ KOCKNECHT KZP TEAM GNIEW
3 MACIEJ KORALEWSKI HAŁAS TEAM Strzelin
4 DAMIAN KAIZER KZP TEAM GNIEW
5 KRYSTIAN LIBRECHT KZP TEAM GNIEW
6 GRZEGORZ DYRCZ Tychy
7 PIOTR RUNGE Skwierzyna
8 MARIUSZ MARCINIAK Gdańsk
9 SEBASTIAN GŁOWCZEWSKI Bydgoszcz
10 PIOTR GAŁANIK Pako Szczecinek
11 BARTOSZ BOROWSKI Gdańsk
PEŁNOSPRAWNI JUNIORZY DO 85 kg
1 PIOTR JĘSIAK FanGym Mogilno
2 MATEUSZ SZCZEPAŃSKI KZP TEAM GNIEW
3 BŁAŻEJ DULNY KZP TEAM GNIEW
4 MAREK ZANIEWICZ Gościno
5 FAWAS SCHECHKHEDER Monchengladbach
6 NINO KORP Monchengladbach
7 PAWEŁ NOWAK Wilkołak Złotoryja
PEŁNOSPRAWNI JUNIORZY + 85 kg
1 KACPER MASZCZAK Cito Kołobrzeg
2 PIOTR RUNGE Skwierzyna
3 MAŚLIŃSKI DAMIAN KS Team Wrocław
WETERANI +40 LAT
1 MICHAŁ MACKIEWICZ Świnoujście
2 HOMAŃCZUK TADEUSZ Wrocław
3 KRZYSZTOF KUCHNIO Ryki
4 MARIUSZ RUFKIEWICZ Stowarzyszenie Sportów Siłowych RUFIAN Jankowo
5 PIOTR KOCKNECHT KZP TEAM GNIEW
6 WITOLD ANKIEWICZ Kołobrzeg
7 JAROSŁAW KREJA Kołobrzeg
8 ZBIGNIEW HODOWANIEC Świdwin
9 PIOTR GAŁANIK Pako Szczecinek
Mężczyźni 100 kg
1 PAWEŁ TYBORCZYK KSK Kołczygłowy
2 MARCIN RACINOWSKI Kołobrzeg
3 TOMASZ ZIELIŃSKI Wyszków
4 SZYMON PODOLAŃCZYK PAKO Szczecinek
5 WOJCIECH GRABOWSKI Gdynia
6 MIECZYSŁAW PAWLUKIEWICZ Lębork
7 GRZEGORZ DYRCZ Tychy
8 ZBIGNIEW DREWNIAK Fitness Studio ADA Częstochowa
9 MARIUSZ MARCINIAK Gdańsk 11 RADOSŁAW BIELECKI Pako Szczecinek
10 BARTOSZ BOROWSKI Gdańsk
11 RADOSŁAW BIELECKI Pako Szczecinek
1
gregorterm
...
Napisał(a)
Najświeższe wiadomości https://www.facebook.com/events/801584266604483/826130970816479/
gregorterm
...
Napisał(a)
Te nagrody o wartości 2000zł to dla zwycięzcy każdeh kategorii? Czy dla 9 najlepszych open? A może jeszcze jakoś inaczej, można wiedzieć?:)
...
Napisał(a)
Czy można się jeszcze zapisac?Kategoria wyciskania 100kg mężczyzn.Wsalelm zgłoszenie przez formularz ale nie wiem czy poszlo?
...
Napisał(a)
sorry za double post,ale czy może ktoś okreslic czy taka technika jest poprawna?
https://www.facebook.com/100001152090107/videos/859507130764349/?pnref=story
chodzi o ruchy glowa i czy trzeba akcentować wyprost lokci?
Zmieniony przez - MarcinKark w dniu 2015-08-11 21:06:33
https://www.facebook.com/100001152090107/videos/859507130764349/?pnref=story
chodzi o ruchy glowa i czy trzeba akcentować wyprost lokci?
Zmieniony przez - MarcinKark w dniu 2015-08-11 21:06:33
2
...
Napisał(a)
MarcinKark... niestety zadne powtorzenie nie jest poprawne brak wyprostu i do tego odrywasz glowe jesli bys tak machal na molo to Twoj wynik bedzie 0
...
Napisał(a)
DawidMaly za pierwsze miejsca w kazdej kategorii oprócz 100 kg, tam jest inna nagroda.
gregorterm
Polecane artykuły