Witam
Mam pytanie czy łączenie dwóch typów kreatyn tj. monohydrat + jabłczan ma jakiś sens? Jeżeli tak to jaki. Kolega tak zaczął się właśnie suplementować twierdząc, że tak lepiej kreta działa :)
Mam pytanie czy łączenie dwóch typów kreatyn tj. monohydrat + jabłczan ma jakiś sens? Jeżeli tak to jaki. Kolega tak zaczął się właśnie suplementować twierdząc, że tak lepiej kreta działa :)
Krzysztof Piekarz
