Witam,
jestem raczej zielony w temacie telefonów komórkowych a mam zamiar nabyć coś w najbliższym czasie. To będzie moja pierwsza komóra. Zainteresowała mnie IDEA MIX, a konkretnie Siemens S55 z tej oferty. Jego cena to 242 zł w abonamencie 25 zł. Co sądzicie o tym telefonie ??? Czy warto go kupić ??? Co wogóle myślicie o MIXIE ??? Pozdrawiam...
jestem raczej zielony w temacie telefonów komórkowych a mam zamiar nabyć coś w najbliższym czasie. To będzie moja pierwsza komóra. Zainteresowała mnie IDEA MIX, a konkretnie Siemens S55 z tej oferty. Jego cena to 242 zł w abonamencie 25 zł. Co sądzicie o tym telefonie ??? Czy warto go kupić ??? Co wogóle myślicie o MIXIE ??? Pozdrawiam...
Krzysztof Piekarz
. Wybor nalezy do Ciebie. Chociaz jesli masz stale zarobki i kase na komore, to moze lepiej rozgladnij sie za abonamentem i innymi telefonami