SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ściemnianie RAVP-A czekam na opinie o tym gościu

temat działu:

Targowisko

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 9618

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 241 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1756
Witam mam pytanie o tego użytkownika bo zamieszcza dużo postów ale wszędzie widze ze wisi komuś kaske lub coś kręci ja osobiście mam u niego 13cd a jego mail milczy na gg mówi że nie sprzedaje filmów a mieszkam za daleko aby mu to ręcznie wytłumaczyć wiec czekam na wasze opinie o tym gościu!!!!!!!!!

[you] kliknij na www.pajacyk.pl 

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2842 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 19931
a niech sprzedaje nawet niech swoja babke tu sprzeda pedał jeden jak to czytasz to napisz cos buraku heheheheheheheheheheheheheheheheheh hehehehehehehehehhehehe

Bo zycie to nie bajka nie głaszcze sie po jajkach.

....prawdziwy facet nie je miodu......prawdziwy facet źuje pszczoły....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 14530 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 62110
ja nadal czekam nna 25zł za "robote".. dałem konto i czekam..

DORADCA W SUPLEMENTACJI
GG 1844256

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 241 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1756
widze ze nie jestem sam od razu lepiej mi sie zrobiło
revp pewnie to przeczytasz (dlatego to zamieściłem)więc co z moimi płytkami które mi wisisz ???????????????????????????

[you] kliknij na www.pajacyk.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 8354 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 59852
ja raz zrobiłem interes z tym użytkownikiem i było bez zarzutów

Pozdrawiam
Mateusz

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
czarny odbiez maila!!! Skresz - nie ******l stary glupot bo plyty juz dano ci wyslalem.Kogo ty chcesz w****a robic ???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 241 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1756
Majma różnie bywa ja zrobiłem ten poscik dla tego że gość nie odpowiada na maile a na gg ściemnia że to nie on sprzedaje filmy więc czekam może sam sie wypowie dla mnie ten gość jest burakiem i wisi mi 13cd (130zł)

[you] kliknij na www.pajacyk.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
burakiem to jestes ty skresz.!!! przestan stary picowac bo i tak nikt ci nie uwiezy!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 241 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1756
Gościu przestań ściemniać razem dostałem od ciebie 15cd z czego dwie są do dupy wisisz mi jeszcze 13cd jak bys nie pamiętał a ostanio(miesiąc temu) dostałem od ciebie 6cd a to mail jaki dostałem od tego gościa
"Przeciez CI mowie ze nagywarke mam popsuta a w kawiarence zdazylem wypalic tylko 6 cd ...Jak tylko kolega z netu bedzie mial czas to mi dopali reszte !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1
Po to Ci wyslalem te 6 CD zebys nie czekal."
Wcześniej było ściemnianie że nie ma czasu, nie ma kasy na cd później że nagrywarka mu siadła a teraz gość pisze że mi wysłał ty chyba w głowie sie p******łeś i teraz ci sie cos poprzestawiało

[you] kliknij na www.pajacyk.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 241 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1756
Ravp jak będziesz na gg daj znać to może mi to wyjaśnisz kiedy mi płytki wysłałeś ale nie rób tak ja przed chwila że jak się do ciebie odezwałem wyłączyłeś się i na ch** wczoraj ściemniałeś że ty nie handlujesz filmami???????

[you] kliknij na www.pajacyk.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
stary ,nigdy z toba na gg nie rozmawialem.Chyba ci sie numery po******lily. Moj to 1170326.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 241 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1756
w profilu masz inny numer i na tamten pisałem to po pierwsze po drugie może byś sie włączył czy może cały czas jestes włączony????????/

[you] kliknij na www.pajacyk.pl 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

3 komplety efedryna vaso pro + kofeina

Następny temat

pistolet startowy na hukowe naboje

WHEY premium