nie zrezygnowalem poprostu klub kyokushin chyba nie dogadal sie czy cos z trenerem bjj i zostal w klubie boks tylko
podobno ma byc na mojej wiosce klub vale tudo wiec moze pomysle o tym
Zmieniony przez - KOSA KK w dniu 2004-02-01 21:39:05
podobno ma byc na mojej wiosce klub vale tudo wiec moze pomysle o tym
Zmieniony przez - KOSA KK w dniu 2004-02-01 21:39:05
Były moderator w Stylach Tradycyjnych Uderzanych i MMA oraz byly czlonek "Elity"