SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Kursy instruktorskie

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1390

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 449
Witam Państwa. Chciałem się zapytać bo nie mogę sobie tego uporządkować. Jakie są rodzaje uprawnień jeśli chodzi o bycie trenerem na siłowni. Tzn. przeglądając internety widzę że są różne kursy po których zdajemy egzaminy aby dostać legitymację, no i tu zaczynają się różne opcje w stylu instruktor rekreacji ruchowej specjalność ćwiczenia siłowe, specjalność fitnes, instruktor sportu specjalizacja kulturystyka, specjalność fitness i jeszcze inne. Na co zwracać uwagę wybierając kursy instruktorskie, nie pytam o konkretne miejsca, wiedzę i praktykę mam, także dobiorę sobie coś, a jak okaże się że ludzie nie mają pojęcia to jakoś to przeżyję %-D, chodzi głównie o to aby zwrócić uwagę jaki dokument otrzymam po zdanym egzaminie, jak na to patrzeć w kontekście ubiegania się o robotę na siłowni np. Z góry dzięki za pomoc.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Marcin4_ I.H.S. TEAM
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 3745 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13799
Obecnie legitymacje rozdawane sa poza tym co mowia ustawy .
tego typu zawod jest zawodem wolnym wg naszego prawa wiec w teorii nie musisz posiadac NIC
ale oczywiscie rynek wymaga tego
rodzaj legitymacji nie ma juz znaczenia w poszukiwaniu pracy czesto ma znaczenie to gdzie to konczyles no i jakie masz doswiadczenie zakladajac ze go jeszcze nie masz warto poczytac opinie o kursach i wybrac ten ktory ma je bardzo pozytywne. Nie mowie najtansze i nie mowie o tych online.
jakis czas temu pisalem o standardach poziomach i stopniowaniu uprawnien
nie wiem czy moge tu pisac ale moze mod nie usunie w dziale IHS jest art kursy i uprawnienia czy cos wten desen jak bedziesz chcial na pewno zaNajdziesz
pozdr

...

...
Napisał(a)
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17819 Napisanych postów 133470 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1467379
Na pewno jakiegoś online itp kursów nie rób, bo to się mija z celem, no jeśli jedynie papierek się liczy ale rynek szybko zweryfikuje takie kursy jak nie masz odpowiedniej wiedzy, bo mozna i być dobrym trenerem bez papierków.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 449
Spokojnie Panowie, posiadam wiedzę, pomagam aktualnie wielu osobom, z dobrymi efektami. Czyli rozumiem ważne z perspektywy pracodawcy oprócz oczywiście doświadczenia i wiedzy(tej niestety większość nie jest w stanie zweryfikować gdyż 90% siłowni otwierane jest przez ludzi nie mających o tym pojecia) najważniejsze jest by prowadzący kurs miał dobra renomę a nie był to pan józek z makowa. Bez różnicy czy po odbytym kursie dostanę legitymację instruktora sportu czy czegos tam innego byleby tylko miało to związek z ćwiczeniami silowymi?
...
Napisał(a)
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17819 Napisanych postów 133470 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1467379
tak jest, na siłowni to chyba najlepsze będzie instruktor kulturystyki

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Marcin4_ I.H.S. TEAM
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 3745 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13799
No to ja jestem chyba wredny bo ja dość mocno patrzę na to gdzie co kto kończył i jaką ma wiedzę merytoryczną ;)

...

...
Napisał(a)
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17819 Napisanych postów 133470 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1467379
Jak chcesz dobrą osobę to jesteś czujny, a jak takie osoby zatrudnia osoba co nie ma pojęcia tylko odpowiada za przyjęcia to dla niej papierek to papierek i potem są pseudo znawcy.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Marcin4_ I.H.S. TEAM
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 3745 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13799
Ostatnio miałem chłopaka na rozmowie w CV wpisane praca w pewnym klubie pytam go co i jak " W sumie to nie pracowałem tam jako trener tylko konserwator ale pomagałem ludzią z zamiłowania" Potem pytam co kończyłeś i gdzie bo wpisane, że ukończony kurs " Nie miałem czasu wiec kończyłem internetowy kurs" dodajmy, że chłopka miał 21 lat............... Masakra obecnie oj Masakra każdy chyba już jest trenerem, pakerem i czym jeszcze się da ehh ;)

...

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Klatka

Następny temat

Tribulus + D.A.A jak dawkowac

electro
Polecane artykuły