SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

badania hormonów - libido i cera

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3688

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
lubiekaszke Redakcja SFD
Ekspert
Szacuny 468 Napisanych postów 13028 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 79809
suple91
lubiekaszke
To są badania kobiety


co to ma do rzeczy ? niech wywala kasę na twoje badania i i tak wyjdą dobrze.

Zmieniony przez - suple91 w dniu 2015-05-08 20:20:06

Oprócz tego, że chłopcy mają siusiaka to różnimy się bardzo m.in. hormonalnie. Dlatego napisałam, że jak wyjdą torbiele w usg to wtedy zrobić TYLKO dwa hormony dodatkowo.
Oczywiście lepiej wg Ciebie zrobić pełną tarczycę, bo przecież u Ciebie tak wyszło
...
Napisał(a)
lubiekaszke Redakcja SFD
Ekspert
Szacuny 468 Napisanych postów 13028 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 79809
easyjerzy
suple91
lubiekaszke
To są badania kobiety


co to ma do rzeczy ? niech wywala kasę na twoje badania i i tak wyjdą dobrze.

Zmieniony przez - suple91 w dniu 2015-05-08 20:20:06


Płeć troche ma do rzeczy. Przynajmniej dla mnie

Dlatego ja bym poczekała z kolejnymi badaniami do wizyty u ginekologa. Niech na tę wizytę weźmie aktualne wyniki.
Moim zadaniem testosteron jest za wysoki, pomimo tego, że mieści się w wartościach referencyjnych.
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 9413 Wiek 44 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 623015
"pacjentka" prosiła, żebym dodał: kłopoty z cerą / trądzik ma od 11/13 roku życia, Pomomo zaj**istego partnera (mnie) ma niskie libido, kłopoty z osiagnięciem orgazmu. Około 4 dni przed miesiączką wariuje. Ma straszne wahania nastroju i trądzik nasila się.
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
lubiekaszke
suple91
lubiekaszke
To są badania kobiety


co to ma do rzeczy ? niech wywala kasę na twoje badania i i tak wyjdą dobrze.

Zmieniony przez - suple91 w dniu 2015-05-08 20:20:06

Oprócz tego, że chłopcy mają siusiaka to różnimy się bardzo m.in. hormonalnie. Dlatego napisałam, że jak wyjdą torbiele w usg to wtedy zrobić TYLKO dwa hormony dodatkowo.
Oczywiście lepiej wg Ciebie zrobić pełną tarczycę, bo przecież u Ciebie tak wyszło


Nie przesadzaj kobieto,dziewczyna ma po prostu problem emocjonalny dobrze mi znany i tak badania nic nie pokażą bo jest zdrowa a ty szukasz igły w stogu siana. Zrobi badania to zobaczymy. Poza tym czytaj ze zrozumieniem bo pytałem co ma do rzeczy to że to są badania kobiety.

Zmieniony przez - suple91 w dniu 2015-05-08 21:49:50
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Chyba za duzo schudlem? Zaparcia

Następny temat

rezonans magnetyczny łokcia

electro
Polecane artykuły