Cześć,
Trenuję 3 x w tygodniu CrossFit od 4 miesięcy, przedtem 4 lata siłownia - ważę 115 kg i wyliczyłem swoje zapotrzebowanie na 3312 kalorii
Chciałbym zredukować wagę i zrzucić zbędną tkankę tłuszczową.
Proszę o ocenę bądź też o jakieś sugestie.

Trenuję 3 x w tygodniu CrossFit od 4 miesięcy, przedtem 4 lata siłownia - ważę 115 kg i wyliczyłem swoje zapotrzebowanie na 3312 kalorii
Chciałbym zredukować wagę i zrzucić zbędną tkankę tłuszczową.
Proszę o ocenę bądź też o jakieś sugestie.

Krzysztof Piekarz