SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Rozloznie wartosci na posilki

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1495

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 160 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1137
Witam wszystkich ! Obliczylem sobie zapotrzebowanie kaloryczne i teraz mam problem w jakie posilki dawac wegle bialka tluszcze. Mozecie mi napisac co i jak albo podac jakis pomocny link. Podam Swoje obliczenia. Wiek 23 lata 179cm wzrostu i 90kg, typ budowy w 80% mezomorfik. Aby przybrac na masie wyszlo mi ze potzrebuje 3717kcal, Bialko, 2,1g/kg mc 90x2,1=189 x4kcal=756kcal Tluszcze 25% zapotrzebowania, 0,25x3717 = 929kcal / 8g 103g tluszczy i weglowodany czyli reszta 2032kcal/4=508gram. Mam nadzieje ze jest to czytelne, licze na wasza pomoc :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 160 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1137
Nie wiem czemu sie dodalo tyle razy. Sorki za ten blad. Ehh do wakacji tyle czasu myslalem ze uda mi sie cos wskurac ale chyba nici z moich amatorskich planow :)
...
Napisał(a)
Koniu151 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3057 Napisanych postów 51893 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 351402
Rozłóż mniej więcej po równo, dając w posiłku po treningu mniej tłuszczu, za to więcej węgli. Nie mniej jedna wyliczenia z kalkulatora traktowałbym z przymrużeniem oka i policzył sam, np wzorem z postów podwieszonych.

DIETETYK i TRENER ONLINE.Indywidualne konsultacje.
KONTAKT:https://healthandfitness.pl/

...
Napisał(a)
Usunięty przez Koniu151 za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 160 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1137
...
Napisał(a)
Koniu151 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3057 Napisanych postów 51893 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 351402
Bez linków. Jak przeliczyłeś sam ok, jednak pamiętaj, że to tylko teoria, którą weryfikuje praktyka.

Zmieniony przez - Koniu151 w dniu 2015-02-01 20:50:15

DIETETYK i TRENER ONLINE.Indywidualne konsultacje.
KONTAKT:https://healthandfitness.pl/

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 160 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1137
No wiadoomo zobaczymy jak bedzie, czyli skladniki dziele mniej wiecej po rowno na posilki. Chociaz czytalem np ze sniadanie i posilek potreningowy powinny byc najbardzie kaloryczne itp. Mam jeszcze jedno pytanko np bialko 2,1g na kg masy ciala, zastanawia mnie czy kg masy ciala beztluszczowej czy calej masy??

Zmieniony przez - Ilawiaczek w dniu 2015-02-01 20:56:50
...
Napisał(a)
Koniu151 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3057 Napisanych postów 51893 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 351402
a jaki masz bf?
Śniadanie nie koniecznie musi być najbardziej kaloryczne, posiłek po treningu owszem byłoby wskazane by zawierał znaczącą ilość kcal, jednak bardziej przy redukcji masy ciała jest to zasadne.

DIETETYK i TRENER ONLINE.Indywidualne konsultacje.
KONTAKT:https://healthandfitness.pl/

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 967 Napisanych postów 11363 Wiek 7 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 191614
Napisz jeszcze jaki masz bf, powiedzmy jeśli masz więcej niż 15-18% bf to licz na beztłuszczową masę.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 160 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1137
to napewno mam wiekszaa tylko podajcie sposob jak to obliczyc. Bo jesli na beztluszczowa mase ciala to moje obliczenia sa do niczego.
...
Napisał(a)
Koniu151 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3057 Napisanych postów 51893 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 351402
to jak masz większy, to raczej redukcja nie masa jest dla Ciebie.

DIETETYK i TRENER ONLINE.Indywidualne konsultacje.
KONTAKT:https://healthandfitness.pl/

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 160 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1137
no tak ale nie mam samego tluszczu trenuje rok, chcialem w 2 miesiace jeszcze cos zbudowac, zamowilem puszke kreatyny wiec chociaz na czas jej spozywania moglbym postarac sie o utrzymanie diety
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 967 Napisanych postów 11363 Wiek 7 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 191614
Koniu napisał , jeśli większy masz % bf to redukcja .
Jeśli myślisz że kreatyna zrobi z Ciebie byka to się mylisz. Błędne masz myślenie jeśli na czas brania kreatyny będziesz trzymał dietę gdyż powinna być podstawą aa nie dodatkiem .
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Masło orzechowe.

Następny temat

Porada w kwesti oponki na brzuchu

Shoty
Polecane artykuły