SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

pomoc w dobraniu ćwiczeń

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1348

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 47 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1246
Witam, ćwicząc przez 2 miesiące FBW ćwicząc 1 sesją treningową w tygodniu, po takim czasie powinno się zmieniać ćwiczenia
A mialem takie coś:
1.Przysiady ze sztanga na plecach, pełny przysiąc.
2. Podciąganie na drążku nachwytem.
3. Rumuński martwy ciąg.
4. Wyciskanie sztangi leżąc.
5. Wioslowanie w opadzie.
6. Wyciskanie sztangi stojąc.
7. Ośle wspiecia/brzuszki to ćwicząc na zmianę.
I moje pytanie jest takie, zmienić ćwiczenia czy ćwiczyć teraz 2 sesjami w tygodniu, proszę o pomoc, mile propozycję na ćwiczenia :).
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 676
podziel sobie trening na każdy dzień daj jedna partię większą góra 4 ćwiczenia po 3 4 serie i na mniejsze 3 ćw po 3 4 serię możesz zobaczyć mój wątek tam rozpisałem swój trening może coś z niego wykorzystasz :)
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 676
podziel sobie trening na każdy dzień daj jedna partię większą góra 4 ćwiczenia po 3 4 serie i na mniejsze 3 ćw po 3 4 serię możesz zobaczyć mój wątek tam rozpisałem swój trening może coś z niego wykorzystasz :)
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 47 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1246
Rozważe to, ale czekam na inne odpowiedzi
...
Napisał(a)
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12579 Napisanych postów 162282 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1243118
https://www.sfd.pl/Regulamin_i_ANKIETA_dzialu_Junior_SFD_-t816238.html
wypelnij wszystkie punkty

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja dla zaawansowanych kontakt
https://www.instagram.com/tomq.bb/ 

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 47 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1246
Wiek: 17
Waga: 74
Wzrost: 183
Staż treningowy: 2 miesiac
Obwód pasa: 81
Obwód klatki piersiowej: 99
Obwód uda: 56
Uprawiany sport lub inne formy aktywności (jak często): siłownia 3x w tygodniu
Ograniczenia żywieniowe (uczulenia, choroby): Brak
Stan zdrowia: Dobry
Wrażliwość na stymulanty: Nie mam
Możliwosci finansowe: Średnie
Cel/problem/opis : Przybranie masy mięśniowej
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 601 Napisanych postów 36401 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 297126
Zmiana ćwiczeń + podział na dwa zestaw będzie bardzo dobrym rozwiązaniem

Dziennik treningowy - http://www.sfd.pl/[DT]_Ozzy__Get_big_or_die_trying-t1037943.html

I don't miss workouts, i don't miss meals, because this is what i love to do :)

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 47 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1246
Znalazłem coś takiego
Dól
- Przysiad ze sztanga trzymana z przodu - 4x6
- Bulgarski przysiad - 4x6
- RDL - 4x6
- Lydki - 3-4x8-12
- Brzuch - 3-4x8-12

Góra
- Wyciskanie lezac na lawce - 4x6
- Wioslo oburacz - 4x6
- Military press - 4x6
- Podciaganie szeroki nachwyt - 4x6
- Francuz lezac - 3-4x8-12
- Mlotki - 3-4x8-12
Czy taki zestaw będzie dla mnie dobry? Czy raczej polecacie coś innego

Zmieniony przez - IamTheOneTo w dniu 2015-01-26 22:53:41
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 47 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1246
Reff
...
Napisał(a)
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12579 Napisanych postów 162282 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1243118
jak najbardziej ok

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja dla zaawansowanych kontakt
https://www.instagram.com/tomq.bb/ 

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 47 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1246
Tak więc dzięki, zaczynam już od dziś ;)
A jeszcze pytanie odnośnie jakich ciężarów tutaj używać?

Zmieniony przez - IamTheOneTo w dniu 2015-01-29 15:22:13
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta do oceny/poprawki

Następny temat

Niedowaga. Jak przybrać na wadze?

electro
Polecane artykuły