Witam, ćwicząc przez 2 miesiące FBW ćwicząc 1 sesją treningową w tygodniu, po takim czasie powinno się zmieniać ćwiczenia
A mialem takie coś:
1.Przysiady ze sztanga na plecach, pełny przysiąc.
2. Podciąganie na drążku nachwytem.
3. Rumuński martwy ciąg.
4. Wyciskanie sztangi leżąc.
5. Wioslowanie w opadzie.
6. Wyciskanie sztangi stojąc.
7. Ośle wspiecia/brzuszki to ćwicząc na zmianę.
I moje pytanie jest takie, zmienić ćwiczenia czy ćwiczyć teraz 2 sesjami w tygodniu, proszę o pomoc, mile propozycję na ćwiczenia :).
A mialem takie coś:
1.Przysiady ze sztanga na plecach, pełny przysiąc.
2. Podciąganie na drążku nachwytem.
3. Rumuński martwy ciąg.
4. Wyciskanie sztangi leżąc.
5. Wioslowanie w opadzie.
6. Wyciskanie sztangi stojąc.
7. Ośle wspiecia/brzuszki to ćwicząc na zmianę.
I moje pytanie jest takie, zmienić ćwiczenia czy ćwiczyć teraz 2 sesjami w tygodniu, proszę o pomoc, mile propozycję na ćwiczenia :).
Krzysztof Piekarz

