Szacuny
4
Napisanych postów
108
Wiek
28 lat
Na forum
12 lat
Przeczytanych tematów
1179
witam , mam do was pytanie
załozmy ze siedze sobie z kumplami na osiedlu i nagle wbija policja i spisuje mnie i czasem tak bywa ze przeszukuje czy nie mam zadnych prochów czy cos ;d , i gdybym mial przy sobie batona i gaz i by znalezli w kieszeni to mialbym za to jakis przypal ?
Szacuny
2349
Napisanych postów
30806
Wiek
42 lat
Na forum
20 lat
Przeczytanych tematów
271991
poza standardowym pytaniem "po co Ci to" raczej nic wiecej nie powinno być Piszę specjalnie "nie powinno" bo wiadomo że tak naprawdę to wszystko zależy od sytuacji. Jeśli w okolicy ktoś został pobity przy pomocy czegoś co baton przypominało to wiadomo że się tym wnikliwiej zainteresują. Wiadomo że jak będziesz za bardzo cwaniakował to też mogą się bardziej zainteresować jak by Ci przysrać itd
"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"
Szacuny
0
Napisanych postów
77
Na forum
12 lat
Przeczytanych tematów
335
Ale ogólnie przeszukiwać Cię nie mogą, chociaż zwykle omijają ten przepis, bo "mają podejrzenia xxx", zależy jaki gaz byś posiadał, przy pieprzowym nic Ci nie zrobią, a co do batona to przeczytaj sobie jak to jest prawnie, bo w niektórych przypadkach jest uznawany za broń nielegalną, zależy od materiałów z jakich jest zrobiony.
Szacuny
3
Napisanych postów
67
Wiek
47 lat
Na forum
13 lat
Przeczytanych tematów
1538
Jasne że do obrony ci to potrzebne, trzeba mieć twardą d**ę...., przecież nikogo nie atakujesz, ani nawet w bójce nie uczestniczysz.... Powiedz że nie umiesz się bić i masz problem z napadami w dzielnicy i się boisz. Koniec, kropka.
Polecam SUPER szkołę walk w ŁODZI - www.chowgar.com.pl - Trwa nowy nabór
Szacuny
2349
Napisanych postów
30806
Wiek
42 lat
Na forum
20 lat
Przeczytanych tematów
271991
nóż nie jest zabroniony pistolet na gaz tu musisz sprecyzować: -pistolet w formie miotacza gazu gdzie rozpylenie gazu powstaje na wskutek działania ciśnienia, nie jest zabroniony -pistolet gdzie rozpylenie gazu powstaje na wskutek działania prochu, jest w myśl ustawy bronią i jest zabroniony bez pozwolenia.
"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"
Szacuny
2349
Napisanych postów
30806
Wiek
42 lat
Na forum
20 lat
Przeczytanych tematów
271991
czyli prochu tasm nie ma ,tak?
jeśli nie ma to jest to legalna zabawka
a co Ci mogą zrobić? Na pewno zapytać po co Ci takie wyposażenie. Nóż zawsze może budzić pewne "ale", zwłaszcza jak ma niepokojący wygląd, np jeśli to jakaś maczeta....
Musiałbyś kozaczyć tam przed nimi i być mega opryskliwy by mieli Ci robić kłopoty z tego względu. Ewentualnie mieć pecha i znaleźć się w złym miejscu o złej porze
Zmieniony przez - QUEBLO w dniu 2014-12-20 10:56:25
"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"
Szacuny
2
Napisanych postów
7
Wiek
40 lat
Na forum
15 lat
Przeczytanych tematów
212
Witam, mnie kiedys na osiedlu trzepali tajniacy i mialem nunchaku :D , zapytali tylko po co mi to : powiedzialem ze cwicze sw, usmiechneli sie i pojechali. Niby nunchaku jest nielegalne a jednak nic mi nie zrobili, wiec chyba zalezy na kogo sie trafi .