30 min. po treningu wypijam wlasno przyrzadzona odzywke. Biore 250ml mleka 3.2% 4banany, pól kostki twarogu oraz 2 jajka z czego biore dwa zoltka i jedno bialko. Wszystko to miksuje i wypijam na 2 razy.1 godz po treningu i na noc. Mysle ze to mi pomaga bo w ciagu 14dni przybyło mi 2kilo masy i wygladam coraz lepiej.
piotr stefanowski
piotr stefanowski
piotr stefanowski
Krzysztof Piekarz
Kucharek w Jadlodalni