SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Mleko bez laktozy ?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3787

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 582 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 8943
Witam, w swojej diecie mam rano owsiankę z orzechami na mleku. Ale po mleku okropnie mnie boli brzuch :/
Czy da się gdzieś kupić mleko bez laktozy ? I czy jest ono zdrowe... bo gdzieś na forum ktoś pisał że przyśpiesza przemianę materii. A to mi nie potrzebne bo jestem na masie. A jeśli nie mleko bez laktozy, to co ? Próbowałem maślanki ale jest okropna ...
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 86 Napisanych postów 44057 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 134427
nie bawiłbym się w mleko bez laktozy , lepiej użyć jogurtu/kefiru o ile Ci nie szkodzi, lub zrób na wodzie i dodaj wpc,
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 582 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 8943
Dzięki za szybką odpowiedź, a mam pytanie jeszcze. Czy jak jem twaróg na noc, i trochę mnie boli brzuch po nim, to kazeina i białko z niego się nie przyswaja ??
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 86 Napisanych postów 44057 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 134427
nietolerancję masz raczej na laktozę, białko się przyswoi, ale po co się męczyć? tyle innych smacznych źródeł białka
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 582 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 8943
Chodzi ci o twaróg ?? W diecie mam około 200białka, twaróg jem tlyko po to żeby uchronić się przed katabolem
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 86 Napisanych postów 44057 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 134427
nie bój się nic Ci się nie stanie jak nie zjesz twarogu na noc
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 967 Napisanych postów 11363 Wiek 7 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 191614
Też mam nie tolerancje na laktoze , w biedronce masz mleko bez laktozy dość tanie .
Nie mam po nim żadnych rewolucji.
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 582 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 8943
Słyszałem że to mleko z biedronki ma bardzo ciekawy skład ... :D
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 582 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 8943
Więc dalej nie wiem z czym zjeść tą owsiankę... Jak zrobię ją na wodzie będzie jadalna ?
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 86 Napisanych postów 44057 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 134427
też mam nietolerancję i mleka nie daję już kilka lat, robię na wodzie i dodaję wpc albo jogurt, bo po tym jest ok, ewentualnie smażę omlet

a to mleko jest bardzo przetworzone i osobiście go unikam, ale jak nie dajesz rady to sobie jedz, byle nie za dużo
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 582 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 8943
Hmm jakoś mnie nie przekonuje ta owsianka na wodzie. Zrobie owsiankę z 100ml mleka i moze bd dobrze.
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Prośba.Dieta do oceny.

Następny temat

Dieta do oceny.

electro
Polecane artykuły