Jest liderem w tym dzialeSzacuny
11511
Napisanych postów
31769
Na forum
24 lat
Przeczytanych tematów
736714
Piotr Łada także z naszego forum-świetna forma,bardzo wyraźna muskulatura -zabrakło trochę masywności waga ok 100 kg pry wzroście 184 w kategorii open to trochę mało przy konkurentach
Nasz forumowicz Richard waga 75,4 kg-nie zajął co prawda wysokiego miejsca(dokładnie ostatnie) w kategorii do 90 kg-ale niewiele ustępował znanemu kulturyście klasycznemu Radkowi LIzakowi.
Richard śmiało mógł otrzymać tytuł Mr Definition i na pewno o nim usłyszymy w kategorii kulturystyka klasyczna
Zmieniony przez - masti w dniu 2014-11-20 08:16:35
Zmieniony przez - masti w dniu 2014-11-20 08:17:06
Szacuny
6
Napisanych postów
4804
Na forum
18 lat
Przeczytanych tematów
55930
Dzięki masti za zdjęcia.
Dokładnie, kat. kult. ekstremalna do 90 kg to totalnie nie moja kategoria wagowa, całkiem inny poziom. Osobiście celuje w klasyka. Start potraktowałem jako nauka, zebranie doświadczenia i sprawdzenie innego modelu ładowania od tego który zastosowałem tydzień wcześniej w zawodach NAC. Swój plan wykonałem w 100%, wiem jakie błędy popełniłem, wyciągnąłem należyte wnioski. Jestem bardzo zadowolony ze startu, choć od samego początku zakładałem, że kompletnie nie mam szans.
To sport oparty na poznawaniu własnego organizmu i ciągłej obserwacji.
Teraz pora popracować nad dorzuceniem trochę masy mięśniowej i wyjście wkońcu w swojej kategorii wagowej/wzrostowej :)