SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

37 lat, czy brać suplementy

temat działu:

Szybkie pytania bez logowania

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 961

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Cześć, mam 37 lat, od trzech miesięcy ćwiczę 3-4 razy w tygodniu na siłowni, nigdy wcześniej nie ruszałem się, ale w końcu się zebrałem. Ważę 106 kg i 187 cm wzrostu, mam więc pytanie, czy jest sens w moim przypadku zacząć przyjmować jakieś suplementy (białko, kreatyna i beta alanina - takie mi zaproponowano)? Z góry dziękuję za pomoc
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1070 Wiek 47 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6595
co do kreatyny to za wcześnie. poćwicz z rok-dwa bez tego. co do beta alaniny i innych złotych specyfików to ja bym dał sobie spokój. co do białka to zależy ile spożywasz białka ze swojej diety. jeśli z samego jedzenia wyciągniesz 2g na 1kg masy ciała to białko niepotrzebne, jeśli z jedzenia bierzesz mniej to warto białko kupić, ale pamiętaj że odżywka białkowa nie może być głównym źródłem białka a jedynie pokrywać jego niedobory w diecie.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 48 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 21
białko biorę tylko jako uzupełnienie, rano przed śniadaniem i wieczorem przed spaniem; kreatyna w takim razie poczeka (dobrze, że ma długi termin), a tą beta alaninę może już wezmę (potraktuję ją jako napój energetyczny); dzięki za pomoc
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1070 Wiek 47 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6595
najważniejsze w sporcie to dieta,wypoczynek i trening. suplementacja jest po tym
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 48 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 21
trochę szkoda, że takie produkty zostały mi polecone przez doradców sklepu sfd
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1070 Wiek 47 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6595
lepiej kup sobie wołowiny i twarogu następnym razem
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 48 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 21
wiem, wiem, tak też robię, piersi z kurczaka, indyka, steki z wołowiny, twarożki, warzywa itp., 5 posiłków dziennie, a i tak waga spadła po 3 miesiącach tylko o 0,5 kg, ale najważniejsze, że w centymetrach jest mniej :)
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1070 Wiek 47 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6595
w centymetrach jest mniej a waga nie spada, bo być może następuje rekompozycja ciała, tzn topisz tłuszcz i budujesz mięsień w tym samym czasie, a 1 kg mięśnia objętościowo zajmuje mniej niż 1 kg tłuszczu.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1070 Wiek 47 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6595
jak byś miał więcej pytań zajrzyj tutaj: https://www.sfd.pl/Po_35_roku_życia-f406.html
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 48 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 21
ekstra, dzięki za pomoc, chętnie poczytam
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

waga

Następny temat

pasma śluzu w moczu

electro
Polecane artykuły