SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Problem z trądzikiem

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2086

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3
Czy warto zaczynac kuracje aknenorminem ?

na twarzy mam taka ropna kroste to w kułeczku na zdjęciu to całość

i czy po aknenorminie mozna wyciskać pryszcze gdy sa takie biale i gotowe do wygniecenia ? na ulotce nie pisze ale chciałbym sie spytac kogos kto juz to stosuje :)




Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 266 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 12279
Zaczynaj izotek, nic nie wyciskaj, czekaj cierpliwie. Wytrwałości!
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 29
Trądzik to naturalna rzecz . Kwestia że hormony buzują. Jeśli zażywasz pewne suplementy to pisze że może spowodować trądzik . Znam suplement zawierający saponiny sterydowe ( to jest legalny środek i nie szkodzi na wątrobę ) nazwa - Biosterol ( tzw. legalny steryd ) Masa po nim idzie ładnie . Ja nie biorę , ale bratu kiedy ćwiczył to rosło kg/tydzień ( przy odp. diecie ) . Także kwestia tego że taka natura nie poradzisz ale jak chcesz to zmniejszyć to czytałem że dobrze jest wetrzeć alkohol , dzięki temu " spala " ci te wirusy / substancje ,które powodują trądzik. Też miałem problem z krostami ale kwestia dojrzewania im więcej testosteronu tym ci wyskakuje bardziej. Powodzenia życzę :)
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 538 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4948
Myj szarym mydłem a nie izotek
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 41
Nie zaczynać żadnej kuracji niczym co tylko wyciąga dolary z portfela! Raczej poczytać o diecie i popróbować samemu wyleczyć przyczynę a nie objawy które wracają po odstawieniu leku. Mnóstwo przyczyn może być: niedobory witamin, źle trawione przez daną osobę produkty (często: mleko/ jaja/ cukier w różnej postaci/ gluten/ tzw. FODMAP, ale najczęściej to źle trawione węgle).
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 631 Napisanych postów 41491 Wiek 44 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 246659
Biosterol

Litosci...
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Staw barkowy- problem

Następny temat

Ból mostków pomocy

electro
Polecane artykuły