SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Mr. Hyde vs Psycho lub coś innego.

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1428

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 227 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4282
Witam, jako że kończę puchę Rituala to przymierzam się do kupna jakiejś przedtreningówki. I zastanawiam się nad Mr. Hyde - już wcześniej się czaiłem na to ale wykupili lub Psycho (zdania podzielone były w testach obu, na jednych działały dobrze a na innych nie). Które z tych 2 byście wybrali? Czy może coś innego ciekawego się pojawiło a jak szukałem w sklepie sfd to przeoczyłem Wcześniej brałem Napalm, Assult, Saw, Game Day i Rituala.
Za pomoc dziękuję.
Pozdrawiam.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 1011 Napisanych postów 4620 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 35212
jak cos z 1.3 to np. mesomorph, jack, noxi, nox pump
jak bez 1.3 to np. shotgun od vpx'a, pompujący double impact
przeglądając składy mr. hyde oraz psycho wybrałbym mr. hyde.

kiedy jadę w góry, to tak jakbym wracał do domu!

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 227 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4282
Ok dziękuje.
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 1295 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 24734
Nowy game day z AMP , nowe PNI z AMP , Unstoppable z Dedicated(bez AMP , i 1,3 ale działa ostro, ale dziwnie, mi nie przypasowało ) , Stacker 2 Rush Accelerated - bez wymysłów a działa konkretnie , ew VPX White Heat - tzw wyrywacz z papci.

Zmieniony przez - Vaadeer w dniu 2014-07-23 20:26:32
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 227 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4282
Szkoda że nie ma jeszcze na SFD tych co wymieniłeś, swoją drogą 1.3 to raczej chyba nigdy nie będzie :P A na allegro jakoś nie lubię kupować po tym jak parę(naście) miesięcy temu była ta fala podróbek, ludzie skupowali puste puszki po dobrych przedtrenach, napełniali je jakimś shitem i sprzedawali :/
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 1295 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 24734
GIS co chwile cos blokuje (nawet śmieszne składniki czy to z głupoty czy przez lobby farmaceutyczne są zabronione w normalnym obrocie). Może być tak ze nigdy nie trafi do całkowicie legalnej dystrybucji bo rzeczy z Amp już trochę są na rynku, a na sfd pusto. Np suple z dendrobium jak się pojawiły to tez prawie od razu znikły m
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 227 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4282
Z dendrobium to dziwna sprawa w ogóle jest, niektóre suple je mają a inne wycofali, np ten Ritual co mam to wersja Europejska bez dend a w USA mają z... A za to np. Loader II ma dend i nadal na rynku a wyszedł mniej więcej z Game Dayem od MAN który miał dend i po chwili zniknął z sfd i nigdy nie wrócił... Szkoda że niektóre suple są z góry banowane, moim zdaniem powinniśmy jeść to co chcemy tylko mogli by dać ostrzeżenia itp Ale z drugiej strony potem z naszych podatków trzeba leczyć d****i co wzięli np 10x większą dawkę niż zalecana :P
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kompleks witamin do treningów, nauk, zdrowia i dobrego samopoczucia

Następny temat

animal

electro
Polecane artykuły