SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

co sądzicie o moim bicku?

temat działu:

Szybkie pytania bez logowania

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1547

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez lodzianin1 z działu Galeria Zdjęć.
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 32
Witam. Ćwiczę ok 4 miesięcy lecz do wysiłku zawsze byłem przyzwyczajony ponieważ mieszkam na wsi :)
chciałbym wiedziec co sądzicie o mojej łapie, z czasem postaram się wrzucić resztę zdj z innymi partiami, wiem, ze nie ma sie czym chwalić ale to dopiero moje początki, z górydzięki za oceny!




Zmieniony przez - sdaniel017 w dniu 2014-06-26 23:23:43
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 87 Napisanych postów 1142 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 48688
Ty serio ? Chyba jaja sobie robisz . Jak Ty to ja tez. Dla mnie jedna z lepszych bickow na forum
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 674 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13392
Co to ma być? Chyba nie muszę pisać, że temat do kasacji...
...
Napisał(a)
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Szacuny 108354 Napisanych postów 381264 Wiek 50 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1720077
temat przeniesiony gdyz nie spełnia wymogów regulaminu galerii zdjęć,prosze czytać regulamin.Co tutaj oceniać???to nie FB tylko forum sportowe.

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 136 Napisanych postów 4193 Wiek 39 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 44226
stary rozpisz nam swój plan
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 32
macie rację, jestem nowy, może dlatego nie przemyslalem, sorry za zabranie czasu
prosba do moderatora o usunięcie posta, dziekuje
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 32
macie rację, jestem nowy, może dlatego nie przemyslalem, sorry za zabranie czasu
prosba do moderatora o usunięcie posta, dziekuje
...
Napisał(a)
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Szacuny 108354 Napisanych postów 381264 Wiek 50 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1720077
nie kasujemy tematów.

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ocena budowy

Następny temat

Prosze o POMOC :( ! jak dawkować następujące suple

electro
Polecane artykuły