Witam. Ćwiczę ok 4 miesięcy lecz do wysiłku zawsze byłem przyzwyczajony ponieważ mieszkam na wsi :)
chciałbym wiedziec co sądzicie o mojej łapie, z czasem postaram się wrzucić resztę zdj z innymi partiami, wiem, ze nie ma sie czym chwalić ale to dopiero moje początki, z górydzięki za oceny!
Zmieniony przez - sdaniel017 w dniu 2014-06-26 23:23:43
chciałbym wiedziec co sądzicie o mojej łapie, z czasem postaram się wrzucić resztę zdj z innymi partiami, wiem, ze nie ma sie czym chwalić ale to dopiero moje początki, z górydzięki za oceny!
Zmieniony przez - sdaniel017 w dniu 2014-06-26 23:23:43
Krzysztof Piekarz