Witam Panowie jestem całkiem zielony jeśli chodzi o trenowanie a chciałbym wziąść się za siebię mam nadzieje że mi pomożecie.
Kilka informacji o mnie
Wzrost 174cm
Waga 64kg
Pas:84cm nad pempiek :D 71cm
Bmi:21,40
Whrt:42.77(rozłożenie tłuszczu?)
Jeżdżę na descę,planuje biegać,kupiłem dzisisj taką ławeczkę i dlatego też piszę :) planuję kupić jeszcze drążek w futrynę drzwi dobry pomysł?
Jesteście w stanie napisać/opisać jak powinienem ćwiczyć aby zrobić sobię dobry kaloryfer,na ramiona serie popmek? Dieta mi potrzebna?
Kilka informacji o mnie
Wzrost 174cm
Waga 64kg
Pas:84cm nad pempiek :D 71cm
Bmi:21,40
Whrt:42.77(rozłożenie tłuszczu?)
Jeżdżę na descę,planuje biegać,kupiłem dzisisj taką ławeczkę i dlatego też piszę :) planuję kupić jeszcze drążek w futrynę drzwi dobry pomysł?
Jesteście w stanie napisać/opisać jak powinienem ćwiczyć aby zrobić sobię dobry kaloryfer,na ramiona serie popmek? Dieta mi potrzebna?
Krzysztof Piekarz