Szacuny
13
Napisanych postów
1803
Na forum
17 lat
Przeczytanych tematów
7613
masti niestety startowanie w PL dla zawodnikow nie z Polskiej federacji to bardzo trudny temat choc po wstepnych rozmowach moze uda mi sie wyskoczyc na PP ( jezeli ukbff mnie pusci)
Ale to tylko i wylacznie w kategori fitness
narazie czas zrobic krok do tylu i troche wiecej popracowac nad soba bo wiem ze na MS moge powalczyc o pudlo jezeli zrobie to na 100% a na kategorie extremalne mam jeszcze kilka lat aby nadbudowac miecha
Zmieniony przez - KAROL__ w dniu 2014-05-29 19:53:29
Szacuny
11
Napisanych postów
842
Na forum
18 lat
Przeczytanych tematów
23893
Trudny temat to nie byl przez ostatnie 6 lat a tetaz ktos z du€y strzelil i skonczylo sie startowanie i w pl i w uk.
Co to komu przeszkadza? W uk trzeba dobrze posmarowac wazelina i mozna startowac nawet bez szans na top 10 . W pl bedac na pudle co start nawet pies z kulawa noga nie zapyta czy chociaz nie che byc w grupie B . Ukladny ukladziki nawet walczac o pietruszke