Mam taki ciężki problem. Ćwiczę już z pół roku robię 7 tygodni masy, 7 tygodni na siłę i tak w kółko. Jeżeli chodzi o masę to najlepsze efekty widzę na cyckach, ale wydaje mi się, że łapa jaka była taka jest .
Efekty w silę też są baaardzo małe ponieważ od początku treningu w wyciskaniu ciężar powiększyłem tylko o 5 kg.
Stosuje suplementy białko, dietę mam luźną ale staram się codziennie jeść sporo białka, węgli a mało tłuszczu.
Tak sobie myślę, że zacząć fbw https://www.sfd.pl/Pierwszy_rok_treningów.Odświeżona_wersja!-t906985.html i nie wiem czy też będą takie same efekty.
Efekty w silę też są baaardzo małe ponieważ od początku treningu w wyciskaniu ciężar powiększyłem tylko o 5 kg.
Stosuje suplementy białko, dietę mam luźną ale staram się codziennie jeść sporo białka, węgli a mało tłuszczu.
Tak sobie myślę, że zacząć fbw https://www.sfd.pl/Pierwszy_rok_treningów.Odświeżona_wersja!-t906985.html i nie wiem czy też będą takie same efekty.
Krzysztof Piekarz