Mam pewien problem. A mianowicie przeskakujący łokieć.. Gdy zaczęła się moja przygoda z siłownią nie miałem tego problem lecz z czasem zaczął on występować początkowo było to tylko strzelanie łokcie ale z czasem przeskakiwanie stawu stało się uporczywe a na dodatek zaczyna on bolec..
Początkowo myślałem że to wina słabej rozgrzewki ale nie..
Problem występuje przy wyciskaniach a najbardziej prze francuzie ...
Pomocy.. Co mogę z tym zrobić.?
Początkowo myślałem że to wina słabej rozgrzewki ale nie..
Problem występuje przy wyciskaniach a najbardziej prze francuzie ...
Pomocy.. Co mogę z tym zrobić.?
Krzysztof Piekarz