Prosil mnie abym sie was zapytal jakie cwiczeni(a)/e sa najefektywniejsze - sztanga (na modlitewniku/bez) ,sztangielki lub cos inngo.Drugie pytanie jest takie jakie polecacie kombinacje jesli chodzi o trening na mase ilosc serii/powtorzenia?Niestety nic o nim nie wiem wiec podejrzewam,ze nie odpowiecie mi na te pytania jednak zapytalem :) Szukalem w wyszukiwarce najlepszych cwiczen na biceps,ale nie znalazlem konkretnej odpowiedzi.
Moze zalozyl bym jakas sonde jesli chodzi o pytanie 2 ale nie mam pojecia jak to sie robi :)
Masz problemy z masa ?
Kup 400 WATOWY ZASILACZ a wtedy osiagniesz swoj cel.
Pamietaj musi byc conajmniej 400 watowy !!!
Moze zalozyl bym jakas sonde jesli chodzi o pytanie 2 ale nie mam pojecia jak to sie robi :)
Masz problemy z masa ?
Kup 400 WATOWY ZASILACZ a wtedy osiagniesz swoj cel.
Pamietaj musi byc conajmniej 400 watowy !!!
Krzysztof Piekarz
"Zryciuchy rulezzz"
wiec nie jestem w stanie odpowiedziec na te pytania :) Co do cwiczen to chcialem uslyszec opinie wielu osob z dluzszym stazem co oni proponuja bo ja wiem,ze atlas ma "milion" propozycji,ale on chcial naefektywniejsze, jesli chodzi o
Nie jestem pelnouprawnionym uzytkownikime i nie wiem po co wyswitlil mi sie sklep sfd chyba trzeba cos kupic zeby nim byc [img]../../buziaki/7.gif" alt="" />