plecki - chyba jakoś koślawo stanęłam bo nie są krzywe, a na fotce wyszło jakbym miała wygięty w bok kręgosłup ;) zatem uprzedzając ewentualne uwagi informuję że kręgosłup mam prosty ;)


Ilość wyświetleń tematu: 18505

A ja nie jestem za ciężka jak na swoją wagę?
http://www.sfd.pl/Ruda_DT_/_Debiuty_2015-t1044538.html
Moj dziennik treningowy zapraszam:
http://www.sfd.pl/[BLOG]_slawod1/one.more.rep_foto:_1,3,6,10,15,21,35,_49_-t908086.html
Nasz sklep
Mega promocja
Podobne tematy
Artykuły