Dzisiaj nie było treningu, bo pomagałam w organizacji zawodów dla dzieciaków (biegi na orientację) - za to pozowałam do zdjęć - 2h w rożnych dziwnych pozach z napiętymi wszystkimi mięśniami, więc powiedzmy że trening został zaliczony ;)
Byłam też na pomiarach i w ciągu ostatnich 3. tygodni mięśni nie przybyło, ale tłuszczyku coś tam ubyło, dostałam instrukcję by 2 dni treningów siłowych zamienić na 60 min aerobów, na samą myśl robi mi się słabo, ale jak mus to mus :) czyli pon, wt, śr i pt siłowo, plus 20 min aerobów na koniec, a czw i sob 60 min aerobów... ech... a już jutro jest sobota buuu ;(
Byłam też na pomiarach i w ciągu ostatnich 3. tygodni mięśni nie przybyło, ale tłuszczyku coś tam ubyło, dostałam instrukcję by 2 dni treningów siłowych zamienić na 60 min aerobów, na samą myśl robi mi się słabo, ale jak mus to mus :) czyli pon, wt, śr i pt siłowo, plus 20 min aerobów na koniec, a czw i sob 60 min aerobów... ech... a już jutro jest sobota buuu ;(

