Witam Was Wszystkich serdecznie,
mam taki problem, gdyż chce zrobić sobie mięśnie.Tylko tu jest problem że nie wiem jak sie za to zabrać.
Mam 20 lat, 184cm wzrostu i 77kg wagi,. Dodam ze na brzuszku mam sadełko(skóra bleee) i troszke cycki mi zaczełu rosnąć;/;/
Poradźcie mi, jak sie odżywiać??
Jaki trening stosować na mieśnie??
Jakie sumplementy brać na wspomożenie wyrobienia mięśni i ich przyrostu??
Proszę Was Dajcie mi jakieś Rady i wskazówki
Pozdrawiam:)
mam taki problem, gdyż chce zrobić sobie mięśnie.Tylko tu jest problem że nie wiem jak sie za to zabrać.
Mam 20 lat, 184cm wzrostu i 77kg wagi,. Dodam ze na brzuszku mam sadełko(skóra bleee) i troszke cycki mi zaczełu rosnąć;/;/
Poradźcie mi, jak sie odżywiać??
Jaki trening stosować na mieśnie??
Jakie sumplementy brać na wspomożenie wyrobienia mięśni i ich przyrostu??
Proszę Was Dajcie mi jakieś Rady i wskazówki
Pozdrawiam:)
Krzysztof Piekarz