Siema, poddaję w ocenę mój plan dietetyczny. 27lat, 178cm., ok. 90kg. Trening siłowy 5x tyg., do tego treningi aeroby/interwały. W sezonie amatorsko zawody mtb. Cel to poprawa sylwetki poprzez zwiększenie masy mięśniowej i poźniejszą redukcję fatu.
Z góry dziękuję za opinie.
Zmieniony przez - Pterino w dniu 2014-01-27 21:42:26
Z góry dziękuję za opinie.
Zmieniony przez - Pterino w dniu 2014-01-27 21:42:26
Krzysztof Piekarz
wiadomo, że będę stosował zamienniki (kasza, ryż, makaron, ziemniaki) monotonia zniechęca do trzymania się planu