SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ocenicie moją dietę?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 720

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 41
Witam serdecznie, liczę już 16,5 wiosen, posiadam 180cm wzrostu, przy wadze 73kg - mysle, ze jest ok.

Obliczyłem swoje codzienne zapotrzebowanie na Białko i węglowodany, wyszło, że : 146 - białko, 438 - węglowodany. Poniżej zamieszczam swoją dietę, którą będę stosować przy regularnych ćwiczeniach :

Musiałem robić ss'y, tabeli bo nie mogłem tamtej wkleić tutaj (problemy z internetem)








PS : musiałem stworzyć nowy temat, bo tamtego nie mogłem już edytować.
Nie jestem jakimś chudzielcem, troche mam wyrzeźbioną klatke i brzuch, mam w bicepsie 33-34cm, jakby cos to moge wkleic fotke. pozdro


Zmieniony przez - Kucharek2014 w dniu 2014-01-26 15:12:59
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 52 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 7482
1.
- platki kukurydzine zamien na owsiane albo chociaz zmiejszaj z owsianymi (w przewadze owsiane)
- ten chleb najlepiej jakby wylecial albo zostal zastapiony razowym
2.
- bulki zwykle do wyrzucenia albo zamien chociaz na jakies pelnoziarniste
- ser ok ale nie codziennie
3.
- to jest posilek(?)
6.
- znowu chleb
- parowki do wyrzucenia.

Miesa nie ma, zdrowych tluszczy nie ma. W sumie to calosc do wyrzucenia tak na dobra sprawe. Proponuje poczytac podwieszone tematy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1290 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 14100
źle do sprawy podszedłeś ,zanim ułożysz następną diete poczytaj podwieszone tematy w dziale odżywianie

Piękno jest w prostocie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 134 Napisanych postów 20191 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 69241
Witam,
zachęcam do skorzystania z indywidualnej porady dietetyka, dieta zostanie opracowana precyzyjnie dla Ciebie.

Nasi specjaliści przygotują wszystko za Ciebie i specjalnie dla Ciebie

http://potreningu.pl/plany/strefa-mezczyzny

Pozdrawiam.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Redukować czy masować?

Następny temat

Dieta do oceny, proszę o pomoc.

WHEY premium